Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor es hogyan vezetted be a...

Mikor es hogyan vezetted be a glutent?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 22:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

heló miszter szendigábor.

vannak jó dolgok a paleoban, vannak, amiket hülyeségnek tartok. ennyi.

de amúgy a paleo lehet, hogy több embernek lenne szimpibb, ha nem lennétek ilyen rohadtul erőszakosak. de egyazegybe, minden paleós netező és ismerős is ilyen agresszív.

lehet, hogy a cukormegvonás miatt? :)

2015. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
te mimózalelkű 21-es! Mi találtál annyira agresszívnek a hozzászólásomban?
2015. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hú komolyan.. Én bevezettem a glutént de ha már azt eszi amit mi oadfigyelek a minőségre nem fogom felesleges szénhidráttal tömni. Barna egészséges kenyeret fog enni. Tésztát is megválogatom maJd.lehet normálisan is... nem kell ehez csilli villi diéta meg társai. Csak okosan kell csinálni. Amúgy kár ezen vitatkozni.
2015. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nem attól egészséges a kenyér mert barna, és nem is attól, hogy teljes kiőrlésű, hanem attól hogy nem búzalisztből készült! Ilyen kenyeret kell keresni!


A teljes kiőrlésű kenyér népbutítás, a glikémiás telítettsége még rosszabb, mint a nem teljes kitörlésű kenyérnek!

2015. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom úgy konkrétan, csak... állandóan a jehovák jutnak eszembe az átlagpaleósról, aki meg akar téríteni, és ha azt mondod, szerinted az nem jó, vagy egyes részeit tartod hülyeségnek, akkor addig nem hagynak békén, amíg be nem látod, hogy neki van igaza. Jaj.


Utolsó előtti, a paleós hozzászólónak igaza van egyébként, teljesen mindegy, hogy teljes kiőrlésűt vagy barnát (ami amúgy színezéktől barna, legalábbis a bolti :D ) adsz a gyereknek. Egyébként a felesleges szénhidrátok pontosan a kenyér, tészta, sütemények és társai.


És nem, még mindig nem vagyok paleó :D de vannak részei, amivel egyetértek. Azzal mondjuk pont nem, hogy a gyerek étrendjéből teljesen hagyjuk ki a glutént.

2015. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerinted én nem tudom hogy mitől barna és mitől egészséges egy kenyér? Amúgy mérték is lényeg.
2015. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha tudod, h mitől barna, miért akarsz neki azt adni?
2015. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!