Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan szoktassam rá két...

Csomp02 kérdése:

Hogyan szoktassam rá két elkényeztetett gyereket más ételre is?

Figyelt kérdés
Üdv minden olvasónak pár nappal ezelőtt kaptam egy munkát egy rokon családnál (egy jó gazdag rokonnál :D) mint szakács és gyerekekkel foglalkozó mivel a szülők elmentek egy hónapos nyaralásra.Két fiú testvér van a háznál eléggé elvannak kényeztetve és ezért kevés ételt esznek meg bármit próbálok csak sült krumpli és mirelitt hús szeretném valahogy máshoz is hozzá szoktatni őket pl :tegnap hússal töltött palacsinta volt sajtszósszal és joghurtos szósszal de azt mondták idézem: "Huzzá krumplit csinálni me' elmondom apának csóró gec*". Annyira nem ütött kövön mert a szobalány már elmondott mindet ki milyen és hogyan viselkedik ebben a családban.Elmondtam a szülőknek,hogy csak eszt esznek és azt mondják,hogy ez nem jó és oldjam meg sürgősen mert kevesebbet kapok Szóval ti ezt hogyan szoktatnátok rájuk ?

2015. aug. 4. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyerekekről van szó?
2015. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom következetesség. 2-3 nap múlva elég éhesek lesznek, hogy bármit megegyenek.

Mennyi idősek?

2015. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szobalány és szakács, mint valami argentin sorozatban, elég hihetetlennek tűnik a kerettörténet.


Főzd azt, amit gondolsz, ha elmondják apukának, akkor mi van? Nem a szülők mondták, hogy készíts mást krumplin és mirelit húson kívül?


Arra még kíváncsi lennék, hogy jut eszébe valakinek ilyen kacifántos történetet kitalálni, ha kamu kérdést akar kiírni.....

2015. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közöld velük, hogy apuci és anyuci azt üzente, ezt kell enniük.
2015. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár én is nehezen hiszem el a sztorit, ha mégis igaz, akkor az a véleményem, hogy nem a te dolgod megnevni őket, nem a szülőjük vagy, hanem egy fizetett alkalmazott. Azt nem vagy köteles eltűrni, hogy sértegessenek, de ha a szüleik engedik nekik a válogatást, azt nem dolgod megváltoztatni. Főzz nekik olyat, amit szeretnek, ezért fizetnek.
2015. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszel - nem eszel, nem kapsz mást. (persze ha a szülők is partnerek a dologban)
2015. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok kamu kérdésvan gyk-n igazából ha kűlső emberlenék sem hinném el :) egyébként 12 éves a kisebbik meg 9 .
2015. aug. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!