Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HIPP 1 BIO COMBIOTIK tejalapú...

NikiDávid kérdése:

HIPP 1 BIO COMBIOTIK tejalapú anyat. H. tápszer mi a véleményetek rola?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, vannak jobbak is a HIPP-nél, bár 1-esben a gyerekeim nem kaptak HIPP-et.

A DM-es babylove is van annyira jó szerintem, mint a HIPP - drágább kategóriából a Milumil volt a legjobb az enyémeknek.

Az 1-es tápszert nem hasonlítgattam össze a többi fajtával, így nem tudom, de amúgy mindegyik tápszer megfelel a táplálásra.


A sógornőm gyerekei mind a ketten HIPP-et kaptak kiegészítésnek, később anyatej nélkül is. Ő csak azt választotta.

2016. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam még 2014-ben a fiamnak, szerette, megette, nem volt vele semmi gond. Szerintem jó tápszer, jobb mint a Humana. Persze a legjobbak a Nestle Beba és a Milumil.

Dm, Rossmannos tápszereket én nem adtam, inkább Hipp, jó minőség.

2016. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 7 hete kapjab(15 hetes), Milumil HA startról váltottunk hasfájás miatt. Nekünk bevált, napi 2 kaki van, a hasfájás 1 nap alatt javult. Könnyen oldódik, nem csomósodik.
2016. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!