Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van konkrét tapasztalatotok...

Szárnyati Géza kérdése:

Van konkrét tapasztalatotok rizstejről és társairól?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam 1 év alatt nincs tehéntej, de most azt olvasom, 3 év alatt ne adjunk... ki lehet váltani rizstejjel vagy valamivel? Az nem árt? Köszönöm.

2016. márc. 10. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Off: mi van a rizstejben ami nem jó??

Én errôl nem hallottam semmit. Segítenétek?

2016. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, kedves 11., én egyszerűen csak azt tapasztaltam, hogyha átlépsz egy bizonyos szintet, foghatja a baba pocakját. De ez is alkati kérdés, meg javában összefügg a baba étrendjével. Egyébként semmi egyebet nem tapasztaltunk. Illetve ahogy írta az egyik hozzászóló, ugye anyatej és tápszer pótlására az összetétele alapján nem alkalmas, viszont adhatod neki tej helyett kortyolgatni, illetve főzésnél kiváltható a tej, pl. főziknél.
2016. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem pótlásként adtuk, nekünk nem volt székletgond. Köszi!
2016. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem anyatej helyett lenne, hanem majd egy évtől, tejes ételekhez. Azt hiszem, be fogjuk tartani a 3 évet, az allergia-veszélyeztetettség miatt.
2016. márc. 25. 21:19
 15/15 A kérdező kommentje:
A rizsföldeket állítólag arzénnal öntözik, ahogy azóta megtudtam, az van a rizstejben. A rizset nem érinti a dolog, azt kaphatnak 1 év alatt is. Zabtej a legjobb a piciknek. Dietetikus mondta
2016. máj. 10. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!