Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van köztetek aki a sok beteges...

Van köztetek aki a sok betegeskedes miatt inkább itthon maradt a gyerekével?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdjük az ovit, most bolcsis, de ebben az évben sok betegeskedes volt, ami sajnos el is húzódott. 2-3 hét. Lassan ott tartok hogy nincs értelme dolgozni, mert egyrészt ott sem tolerálják a végtelenségig másrészt ez így senkinek sem jó. Van értelme itthon maradni, esetleg megoldani szeptemberig? Vagy az meg rosszabb ha kivesszuk a közösségből?

2016. máj. 2. 10:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
szia, én ugyan nem maradtam otthon, de nem is egyszer megfordult a fejemben, hogy van-e értelme bölcsibe járni, nálunk 2015. január-június között 3 hét(!!!) volt, mikor nem volt beteg, közte megvolt minden, tüdő-, mandula-, torokgyulladás, sima, otthon kikezelt hányós-hasmenős, kórházban végződött szalmonella, szóval tényleg minden, mostanra viszont eljutottunk oda, hogy tavaly október óta összesen kétszer szedett antibiotikumot és ennyiszer volt lázas is, a te gyermeked, nyilván jobban ismered, de nem feltétlen kell kivenni, bár, hozzáteszem, nálunk van két nagymama is, akik tudtak segíteni, persze a melóhely toleranciája sem utolsó szempont...
2016. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy ahhoz képest hogy az elsős bolcsis évhez képest ami két évesen kezdődött nem normális hogy eb én az évben ez már a harmadik fül gyulladásos betegség, előtte év végén is kapott szóval szinte folyamatosan szedte a bogyót. Elvileg erős vt az immunrendszere, lehet hogy időközben meggyengult.viszont az is kérdés hogy jól teszem e ha kiveszem és utána egy steril környezetbol megy az oviba ahol dupla ennyien vannak..
2016. máj. 2. 13:07
 13/40 anonim ***** válasza:
16%

Én nem adnám fel emiatt a melóm, inkább minden erőmmel arra törekednék, hogy megerősítsem a gyerek immunrendszerét, hiszen előbb-utóbb akkor is találkozni fog a betegségekkel, óvodában vagy iskolában.

Mi is keresztülmentünk ezen a nagyobbik gyerekkel, aki persze mindent hazahozott a kicsinek, szóval mindent kipróbáltam az égvilágon.

Nekünk akkor nagyon bevált az Immunotrofina szirup és a kúraszerűen adott probiotikum (Protexin).

A sok felső légúti betegségre pedig a Salin sóslevegős készülék volt az ellenszer.

2016. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért sikerült ide tenni a kérdést egyébként. :)
2016. máj. 2. 13:56
 15/40 A kérdező kommentje:
Az immunotrofinat nyáron érdemes adni illetve amikor egészséges a gyerek?
2016. máj. 2. 13:57
 16/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk ettől az erősítsd a gyerek immunrendszerétől ki tud verni a víz,mert én mindent megtettem és hiába.Egy valamit ne felejts el.Nem mindegy,hogy 1 éves,2 éves vagy 3 éves egy gyerek.Egy 3 éves már jobban tolerálja a vírusokat mint egy 2 éves.Én aki kivettem a bölcsiből,csak jól jártam,és nem lett betegesebb hogy "steril " környezetből ment oviba,hanem jobban viselte a betegségeket.
2016. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
ja és nekünk se a salin se az immunotrofina nem vált be,de a többi sem,mert gyakorlatilag mindent kipróbáltunk.Csak az idő...
2016. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
49%

Tehát azt mondod utolsó, hogy anyuka inkább ne dolgozzon, mint hogy kipróbáljanak pár dolgot, ami nekik hátha beválik?????

Nem a világvégére kell elvinni egy több millióért delfinterápiára, hanem gyógyszertárban kapható (viszonylag) természetes szereket ajánlottam, ami NEKÜNK bevált.

Nálunk a kicsi a bölcsiben 1 év alatt 2x lett beteg és össz. 1 hetet voltam vele táppénzen!


Ez olyan, mint ha egy rákos betegnek azt mondanád, hogy felesleges a kezelés, mert xy annak ellenére is belehalt...

2016. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Szerintem azt akarja mondani i hogy nekik nem segített ha emlékszel az segített hogy kivettek.itt szerintem azt is mérlegelni kell hogy jó a közösség meg minden de ne azon az áron hogy szinte havonta kap antibiotikumot.
2016. máj. 2. 15:48
 20/40 A kérdező kommentje:
Jav. Hanem. Bocsi.
2016. máj. 2. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!