Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan haladjak a babám...

Hogyan haladjak a babám hozzátáplálásával? Mit, mikor, mennyit, milyen sorrendben érdemes neki adnom?

Figyelt kérdés
Ma már kapott 3-4 kanál almalevet, amit jól fogadott. Most almát tervezek neki kb 1 hétig adni. Azt nem tudom az alma után mit? Jöhet a krumpli? Vagy meggy? Zöldségeket is be kellene neki vezetni...
2016. jún. 15. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jjajj és probálkozok a gabonás tejpéppel is, délután azt kap közbe, vagy reggelre keverve gyümölccsel.
2016. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves 9es :) kb erre voltam kíváncsi :) tehát akkor most kapja az almát, ha megszokja és mennyiséget eszik belőle átrakom uzsira, és kóstoltatok de mást :)

Délután amúgy meddig (hány óráig) ehet gyümölcsöt?


10es neked is köszönöm, jó tippeket kaptam :)


Köszönöm :) Mentek a zöld kezek, pacsi ;)

2016. jún. 17. 09:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jelezni akarod, hogy most uzsonnát kap, akkor szerintem minimum 2 vagy 2,5 órával a vacsora előtt már add oda a gyümölcsöt.


Így is lehet variálni a gyümölcsöt: nyersen adod, párolva, főzve; magában, másik gyümölccsel vagy krumplival.


Ráadásul ha kevered az almát krumplival, akkor úgy valamivel laktatóbb is lesz. A múltkor megsütöttem az almát, megfőztem a krumplit, kis főzőlével kevertem, villával összetörtem, ette a baba, mint a cukros kását. :-)


9-es voltam.

2016. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) :)
2016. jún. 21. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!