Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik fajta bébiételt ajánljá...

Melyik fajta bébiételt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Babám 5 hónapos tápszeres, pár napja almával kezdtük a hozzátáplálást.A vèdőnő mondta, hogy otthonra nyugodtan szerezzek be néhány üveg bébiételt (csak alma, csak sütőtök, csak répa csak egy ízt tartalmazót) mert nem biztos hogy mindig lesz idő frissen megcsinálni.Na nem is ez a lényeg, hanem hogy melyik márkát válasszam annyi fèle van, szinte elvesztem a polcok között, kapkodtam ide-oda a fejem.


Tapasztalt anyukák nektek milyen márkájú bèbiétel vált be?


A segítséget előre is köszönöm!



2016. nov. 14. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

* [link]


93% Kürbis* | Wasser| *aus biologischer Landwirtschaft

2016. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elég csak összehasonlítani a kecskemétivel:

[link]

csak 50% és minden felesleges szar mellé

2016. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó èn nem pontoztalak le (nem is értem sokan miért teszik), most is ment mindhárom válaszodra a zöld kezecske!Ma megnézem a dm-es sütőtökös csodát ☺Köszönöm!
2016. nov. 15. 07:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Csodának azért nem mondanám, mert a saját termesztésű tök ezerszer jobb ízű, főleg sütve, de legalább ez is valódiból van, magas zöldségtartalommal, egyéb anyagok nélkül.
2016. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen rosszakat olvadtál a Kecskeméti és Univer sütőtökjeiről?
2017. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A dm-es szerintem rémes ízű, de a lányom befalta annak idején :-) érdemes kipróbálni.
2017. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!