Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
a 47 hós babámnak semmi nem izlik az almán kívül (krumpli répa sütötök) én csinálok valamit rosszul?

2016. dec. 17. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elirtam bocsi 4 hónapos
2016. dec. 17. 14:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyors tempót diktálsz. Inkább szoptasd, vagy ha nem megy, akkor add a tápszert, és az almát még egy ideig.


Utána jöhet a barack, ha netán fagyasztottál le nyárról, vagy vegyél jó minőségű bébikonzervet. Keveset keverj össze az almával, így szoktasd az ízhez.

Utána jövet az alma-sütőtök, akár keverve szintén, alma-répa, alma-krumpli, ezek mind jól harmonizálnak egymással. De kóstolásnak elég egy kiskanál, nem kell mindig egész adagban gondolkodni.


És még jobb, ha tudsz hozzá anyatejet keverni, frissen belefejni az ételbe, akár csak pár cseppet.

2016. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem szopik. Egy hete kap mindennap egy pár kanál almát. De közben próbáltam neki a krumplit is meg a répát sütőtököt de mindegyiktől öklendezett. Akkor még egy ideig maradunk az almánál aztán m,ajd próbálkozunk
2016. dec. 17. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem egy hónapig csak almát evett (6 hónap előtt egy héttel kezdtem adni neki). Próbálgattam mást, de nem ment. Utána meg egyik napról a másikra szerette a sütőtököt, utána meg az alma-krumplit. Szóval szerintem normális :), nem csinálsz rosszul semmit.
2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En babam is eloszor csak az almat, utana mindenfele gyumolcsot, de csak az edeset ette meg. A zoldsegrol hallani sem akart. Most 11 honapos, mindent megeszik az eg vilagon, egy kajat sem talalok, ami ne izlene neki :D amugy szoktak ajanlani, hogy zoldseggel kezdd a hozzataplalast, ne gyumolccsel, pont ezert, mert a gyumolcs edesebb, ugyhogy utana lehet nem fogadjak el a zoldseget egy ideig.
2016. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ne erőltesd! Időnként kóstoltathatod vele ezeket, de ha nem kell neki, nem baj. Az én kisfiam semmilyen zöldséget nem volt hajlandó megenni 1,5 hónapig. Almát meg barackot adtam neki, néha megpróbáltam mást, egyszer csak 7,5 hónapos korában 180 fokos fordulat és elkezdte szívesen enni a zöldségeket is.
2016. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem erőltetem neki sőt még az almát sem hiszen csak 4 hónapos még. Ha nem akar enni almát sem akkor nem adok neki
2016. dec. 18. 15:43
 8/12 longlife válasza:
0%
A töltött káposztát próbáltad már?
2016. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem. Miért?
2016. dec. 21. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért... Mert kötekszik a parasztja. Azért...
2017. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!