Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Halat mikor és hogyan vezettét...

Halat mikor és hogyan vezettétek be?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan és milyen hallal? Illetve hogyan készítettétek el a halat? Csak simán vízben megfőzve vagy sütőben sütve?
2017. ápr. 10. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a halat sokáig csak bébiételben adtam a szálkák miatt. Asszem úgy 7-8 hónapos kora körül. Paradicsomos hal bébiétele van ha jól rémlik a kecskemétinek, mindkét gyerekem nagyon szerette anno.
2017. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
8 hónapos a fiam, rendes hallal gondoltam kezdeni. A bébiételek, amik üvegesek és hús vagy hal van bennük nagyon büdösek. És én nem adok semmit a fiamnak, amit én magam nem ennék meg. Szóval az üveges húsos-halas kaják kizárva. Húst amúgy még nem kapott, és senki nem allergiás halra a családban. Lazaccal vagy ponttyal kezdjem? Vagy mivel?
2017. ápr. 10. 10:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze nagyon alaposan átnézném a szálkák miatt.
2017. ápr. 10. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Lazacot adtam , sutoben sutve , kb 8 honaposan.
2017. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak simán minden nélkül megsütötted a sütőben? Semmilyen fűszer nincs még bevezetve, sót meg nyilván nem lehet adni. Nem lesz úgy íztelen? Most próbálkozunk azzal, hogy saját maga veszi fel a kis darab kaját, és rakja a szájába, a halat is darabosként gondoltam adni, nem gondoltam lepürésíteni.
2017. ápr. 10. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Zöld fűszerek?


Én lazacot adtam, először, utána pisztrángot. Nagyon szereti a halakat. 7 hónapos volt, mikor kezdtük a kóstolgatást, 9 hónapos lehetett amikor először halat kapott.

2017. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Minden izetlen so meg fuszerek nelkul. Ezen kar aggodni, finom nem lesz, de hat az anyatej se az, a babak megis szeretik. Neki nem az lesz a finom, mint neked. Mas meg az izvilaguk.
2017. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, bébiételben kapta.
2017. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En kb 10-11 honaposan adtam, rendes halat megsutottem a sutoben brokkoli ontettel. Minden egyes falatot atneztem rendesen, hogy van e benne szalka. Elokeszitettem, ameddig aludt, es ebredes utan megkapta, igy volt idom boven atnezni a szalkakat. Nagyon szerette.
2017. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4 - es vagyok, bazsalikomot es paradicsomkarikat, vagy kaprot szortam ra, es egy kis vajat / olivat a tetejere.

Nem iztelen, nagyon finom.

2017. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!