Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel és mikor kezdjem a...

Bh 1979 kérdése:

Mivel és mikor kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Az 5 hónapos kislányomnak a védönő azt javasolta,hogy kezdjük meg a hozzátáplálást.almalével kezdjük.de ilyenkor szopizás elött vagy után adjuk?a saját készítésű főzeléket lehet egyszerre adni vagy sem?azaz reggel almalé délután pedig főzelék?vagy csak az egyik?
2017. ápr. 19. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem, szintén almával. Vagyis almalével, aztán jött a meggy ( mai napig nagy kedvenc), őszibarack ( üveges ), banán, aztán ahogy haladt az idő gesztenye, szilva, répa, krumpli. Eleinte csak kóstolás volt evés után 1-2 kanál, de viszonylag hamar kiváltottunk egy étkezést. Nekem a védőnő azt mondta h vagy gyümölccsel kezdjek v zöldséggel, én maradtam a gyüminél. Most 6 és fél hós és már 2 étkezést kiváltottunk, a tízórait meg az uzsonnát. Nem tudom jó-e ez így más babának is, nálunk bevált, azóta kakigondok sincsenek ( nagyon híg volt a kakija a táptól).
2017. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!