Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ételek bevezetése,1 étkezés...

Ételek bevezetése,1 étkezés kiváltása. Ez pontosan hogy is néz ki?

Figyelt kérdés

Nemrég 5x evett a fiam tápszert, most délelőtt kap gyümölcsöt is. Az, hogy kiváltom a délelőtti étkezését az azt jelenti a gyakorlatban, hogy tele lesz a pocija a gyümölccsel és a szokásos módján 3-4 óra múlva lesz újra éhes?

Most úgy van, hogy reggel tápszer, gyümölcs délelőtt 10 után, kb délben kéri a következő tápszert, majd délután és este még 1 adag tápszer. Akkor ez már kiváltásnak számít?

Tehát ha 1 órán belül kér tápszert akkor még nincs kiváltva az étkezés, vagy az 5 helyett 4 alkalmas tápszer már kiváltásnak számít?

Bocsánat ha bugyuta a kérdés.


2017. máj. 30. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyümölcs nem telíti el olyan sok időre. Kb 1-1,5 óra amit az én fiam bír(t) vele, utána éhes. Szóval ha nem kér utána tápszert igen, kiváltott étkezés. Az más kérdés, hogy nem bírja vele 3 óráig, mert nem is kell gyümölccsel.
2017. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ha a helyzet úgy kívánja pl alvások miatt, keverheted sinemillel, akkor laktatóbb. Nálunk volt egy olyan időszak, hogy tízórai után aludt 2-2,5 órát és olyan éhesen kelt fel, hogy kb duplaadagot evett ebédből aztán puffadt meg bukott tőle. Én emiatt inkább sinemillel adtam a gyümit, hátha jobban lakik.
2017. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor vàltod ki az étkezést ha tápszer helyett megy a gyümi v más vmi. Nálam is úgy volt az elejèn h kapott gyümit aztàn ahogy éhes lett adtam neki a tápszert. Ahogy nagyobb lett és már bevezettük a glutént ( 6 hónapos volt) tettem neki a gyümölcshöz darált zabpelyhet ( natúr lidl-ös). Azóta is ez az tízórai vmi gyümi + zabpehely. Nagyon szereti és simán kibírja a kövi etetésig. Vagy dúsíthatod vmilyen tejpéppel is a gyümölcsöt úgy is laktató! Most lesz 8 hónapos a fiam, eddig 2 étkezésünk van kiváltva.
2017. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!