Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gesztenye bevezetése hogyan?

Gesztenye bevezetése hogyan?

Figyelt kérdés
Akik adtak gesztenyét a babának hozzátápláláskor, hogyan készítették el? Én még csak sütôben sütöttem, de az nem tûnik a legjobb opciónak. Köszönöm a segítséget!

2017. okt. 9. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni natúr pürét, azt keverheted gyümölccsel vagy anyatejjel/táppal.
2017. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Natúr (100%-os) gesztenyemasszát vettem, reszelt almával kínáltam először.
2017. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Fagyasztott részen vegyél, egész szemek vannak benne.

Amivel akarod, lehet almával vagy husival, krumplival.

2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a kérdésre válaszolok, hanem kérdezném az előttem szólóktól, hogy hol vesztek natúr masszát? Eddig csak olyatáttam, amiben van cukor, meg rum aroma. 😕
2017. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Én a fagyaszottat írtam, az nem massza hanem egész szemek vannak benne, az interspárba szokott lenni

[link]


ez ugyan nem massza, de ezt is tudod pürésíteni ha teszel hozzá pl almát.

2017. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebből a márkából van natúr darált változat, én arra gondoltam masszaként

.

[link]

2017. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Tescoban amúgy lehet kapni fagyasztottat amúgy amiben nincs cukor, most hogy mondjátok a masszát. Akkor frissbôl senki nem csinálta? Mert ha már szezonja van, vettem, gondoltam jó lesz neki is. De köszi az eddigieket, ez nem jutott eszembe, pedig tényleg.
2017. okt. 9. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vettem gesztenyét, kicsit bevágtam a hegyes végét és megfőztem kb. 20 perc alatt. Kiadagolva lefagyasztottam, frissen szoktam almához, céklahoz vagy krumplihoz keverni.


A fagyasztott szemes verzió elképesztően drága.

2017. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tesco, Auchan tuti. (valaki kérdezte hol lehet natúrt venni).


Én imádom a sült gesztenyét, de már fürdötünk be vele szezonban, hogy nem volt az igazi, meg hibás volt, vagy hogy mondjam és kívülről nem is látszott. Meg én nem szeretem a nagyon macerás és amúgy másra semmire se jó kajákat úgy bevezetni, hogy akkor elszarolok vele és megfőzök két szemet... Érted, annyit (se) eszik meg szegény, rajta kívül olyan formában nem tudok más kezdeni vele, nekem erre a fagyasztott jobban bejött. Főleg mikor belefektetsz a nyamvadt gesztenyébe egy csomó engergiát, tegyük fel még nem is rosszat fogsz ki, aztán annyit csinál, hogy kitolja a nyelvével. Ez olyannál nem zavar, amiből csak lecsípek neki is belőle, de ha csak ezért szarolnék két szem kemény gesztenyével. :D

2017. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy mint a sütnivaló tököt, nem a sütőbe rakod, hanem megfőzöd hámozás után.
2017. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!