Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van akinek 6 hós babája...

Van akinek 6 hós babája annyira elutasitja az üveget h maskent adja neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyszruen inkabb ehezik 6-7 orat mintsem uvegbol egyen. Kanalosakat mindent eszik:fozelek, gyumolcsok, pépek. Iszik vizet is. De se reggel se este nem hajlando uvegbol enni. Inkabb 50nel elmehy aludni kinkeservesen. Van itt aki pépbe keveri bele a tapszert es akkor igy oldja meg reggel este? kitartoan kinalom az uveggel mar tobb mint 2 hete de egyre rosszabb...
2018. ápr. 12. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Add neki pohárból, ha ennyire nem akarja az üveget. Csak arra kell figyelni, hogy egy ilyen pici egyszerre csak egy kortyot tud inni pohárból, ha lenyelte, akkor lehet a következöt adni, nem tud még folyamatosan nyelni, ahogy késöbb megszokott.
2018. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem issza sem csoros sem sima poharbol magaban a tapszert 😐 lehet csak atmeneti helyzet.
2018. ápr. 12. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Svéd itatooharat probaltad? Ugyan nem tapszer, de ha lefejt tejet kell kapjon valamiért csak abból fogadja el.
2018. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam hasonlo, azzal sulyosbitva, hogy inni csak vizet hajlando meg ma sem, es az uveget egyaltalan nem fogadta el. A mai napig ez a helyzet, most majdndnem masfel eves. Igazabol a vizivas nem gond, csak ha valami betegsege van, mert izes folyadekot visszautasit, igy a gyogyszerekkel is trukkozni kell. Tapszert vagy tejitalt sem iszik, helyett pepes formaban kapja ezeket a dolgokat Sinlaccal vagy grizzel/zabpehellyel suritve es kanallal adagolva. O mondjuk poharbol vagy csoros itatobol szepen ivott mar regota, szoval nem ezzel volt gond. Ugyhogy kanalazunk...
2018. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Az én fiam akkor utasította el, mert a vàkum fàjdalmat okozott neki. Marad a pohàr, vagy a kanàl.
2018. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám most 6 hónapos de már 3 hónapja ez a szenvedés van nálunk is.az egyetlen módja,hogy "belevarázsoljam" a tápot,hogy félálmában adom neki az üveget,de ha ébren van 20-30 ml nél többet nem hajlandó inni.Kanállal ő is mindent szépen eszik,viszont mielőtt még kapott volna főzeléket,volt olyan időszak,hogy kanállal etettem vele a 150 ml tápot csak hogy belejusson.Nagyon frusztráló volt mert láttam hogy éhes mégsem fogadta el az üveget.Még én sem jöttem rá ez miért volt/van.Pedig 100 féle üveget meg tápot pròbáltunk.kitartás!!!
2018. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Mintha magunkat olvasnám... millió féle üveg... de nekem is csak akkor hajlandó elfogadni, ha elalvas van, vagy pl ha reggel ébredezik akk gyorsan kimegyek megcsinálom és álmában, még ebredes elott adom oda... vt h mire mentem már felkelt-na el se fogadta... de félálomba 200at is megevett. Nem értem én se...
2018. ápr. 19. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ha mondjuk a hajnali evés,ami álltalában 4kor van,kitolódik 5-6 ra akkor már felébred teljesen,és kb szó szerint 2-3 kortyot eszik.Sajnos odáig jutottunk,hogy órával ébresztem magam,hogy megetessem mielott ébredne.Pár napja kezdük a hozzátáplálást kanápllal szívesen eszik mindent.Mivel ilyen nehezen megy a tápszer ezét a főzibe/gyümibe keverwm így több jut bele.Amúgy meg fogalmam sincs mitől lehet.Sem az orvos sem a vèdőnő nem tudott tanácsot adni.
2018. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem se tudott igazan erdemben senki semmit hozzafuzni. Talan 1x vki mta h tuti a foga... akkor az én fiam szuletese ota fogzik! - mert a tejem is ezert ment el 3 hós korara mert alig v egyaltalan nem szopott. fejtem amig tudtam/birtam, de igy is... Lehet csak szimplan akkor kinalom amikor meg nem nagyon ehes, bar azert 4-5 orankent mar annak kellene lennie nappal.
2018. ápr. 20. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!