Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért vannak annyian kiakadva...

Miért vannak annyian kiakadva azon hogy a mi 8honapos babánk eszik velünk szinte mindent multkor odajött egy anya amikor egy pizzériában ettünk és evett velünk a gyerek hogy ez igy nem normális meg hogy szegény gyerek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz eldönteni, hogy troll vagy-e vagy ostoba..
2018. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Talán mert egy csomó felnőtt kaja még nem neki való. És a pizza is iylen.
2018. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha korábban nem halottam volna a falatkás hozzátáplálásról én is furcsán néznék, de azért nem szólnék be.
2018. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem érdekelne, más országokban teljesen máshogy találnak hozzá. Akkor külföldön is bekene szologatni mindenkinek?
2018. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Igazából egy 8 hónaposnak még nem nagyon való az az étel amit mi felnőttek eszünk. ( fűszerek,tartósítószerek például)

De,hogy ehez mi a fax köze van egy vadidegennek és,hogy hogy van pofája odamenni máshoz és,hogy neked,hogy van annyi birkatürelmed,hogy nem külded el az anyukája valagába azt nem tudom.

2018. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Mit nem ehet 8 hónaposan egy pizzán?

A tészta csak liszt és olaj, pici élesztő és víz. A glutént már 8 hónapos korra illik bevezetni.

A szósz egy kis paradicsom, plusz fűszerek. Ha a paradicsomot bevezette gond nélkül, akkor a pizzaszósz se okoz problémát. Annyi úgy sincs rajta.

Sovány sonka, sajt, egy kis ez, egy kis az.

Nem írta sehol, hogy volt rajta gomba, vagy más olyan, amit még nem vezettek be.

Fűszerek: egyszer nem lesz tőle baja, nem minden nap esznek pizzériában.

Nem tatárbifszteket adott neki vagy csípős gulyás levest!

Mi is falatkázunk: 8 hónapos babának külön csináltunk mini pizzát. Két kézre fogta és ette. Egyedül, ügyesen. Puha a tészta, gond nélkül el tudja nyammogni. 8 hónaposan több foga volt, mint a nagypapának. ;)


Kicsit túltoltuk ezt a hozzátáplálásos hisztit. Olyan családokban hisztiznek az ilyeneken, ahol az anya és az apa is eszik pizzát. Meg mindenféle hulladék kaját. Aztán ovis korban meg sírnak, hogy válogat a gyerek.

Nem jó a babának a fűszeres? Hát bakker: neked se! EZT jelenti az, hogy ugyanazt eszi a baba, mint a család.

Mi odafigyelünk, hogy mit eszünk. De nem kezdjük hányni a keresztet, ha elmegyünk egy gyorsétterem előtt.

Valószínűleg a kérdező se eszik ott minden nap a családjával. Miért kell beszólni?


Szerencsére mi nem jártunk még így. Inkább csak csodálkozni szoktak, hogy ilyen pici és ügyesen eszik egyedül.

2018. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Remélem minimum elküldted a jó büdös fenebe az okoskodó szupermamit a kéretlen tanácsaival együtt. Amúgy meg ez a mit ehet és mit nem a gyerek itthon annyira túl van tolva, hogy az valami eszméletlen. Mindenki remeg össze-vissza, hogy jajj ezt nem eheti, Jajj azt nem eheti.. Kész könyvtáruk van babas könyvekkel, hogy mit ehet és mit nem a gyerek és úgy vélik aki szóról szóra nem tartja be, az szaranya, mert csak úgy lehet helyes a dolog, ahogy oda le van írva. Hat nem. Édesanyám is még én nálam görcsösen betartotta az elvileg ideális kort bizonyos ételekhez, hogy mikor mit ehetek, majdnem mikor megszületett a húgom addigra rájött, hogy nagyon el van túlozva ez a kaja dolog, simán adott pl villával szétnyomkodott virslit vagy töltött káposzta belsejét húgomnak, akkor amikor elvileg nem lett volna szabad, az égvilágon semmi baja nem lett húgomnak, makk egészséges. Külföldön is tök változó ez a táplálás dolog, most akkor mindenki hülye, aki nem úgy eteti a gyereket, ahogy idehaza jónak vélik és mindenkinek be kell szólni....? Kérdező tojd le az ilyen okoskodókat, felesleges megpróbálni megértetni velük ezt a dolgot, de azt semmiképp ne hagyd, hogy ilyen okoskodó önjelölt véleményosztogatok beleszóljanak, hogyan neveld a saját gyerekedet!
2018. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem volt rajta gomba valamint a paradicsomhoz is hozzászoktattuk. De az is érdekes hogy most mindenki jajjj hát olyat még nem ehet aztán nézzük meg a mai gyerekeket szinte mindnek van valami alergiája. A nöt pedig hagytam a francba attol senkinek se lessz jobb ha ott elkezdek vele ordibálni.
2018. máj. 25. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

8:

Kezdjük ott, hogy a többség nem tud főzni, azt se tudja, mit eszik.

Nekem is jött a privi, hogy a pizzában van tojás. Üzenem innen is: nincs. Nincs a pizzatésztában tojás. Étteremben meg abból is kihagyják, amibe eredetileg kell, mert drága.

Az ilyenek szoktak nekiesni az embernek.

Erre van példám nekem is. Minket azért ugattak meg, mert kukit eszik. Te Úúúristeeeen, hát tele van sóval, e-vel, tartósítószerrel. Jajj szegény gyerek. Mutatom a zacskót. Összetevők: kukorica pehely, olaj. Más nincs benne! De reflexből megy a hiszti, mert zacskóban van és rágcsálni való. Akkor chips. Kész vagyok az ilyenektől.

2018. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Látom itt vannak a szuperanyak, ezt is le lehet pontozni!
2018. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!