Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idő alatt váltható ki...

Mennyi idő alatt váltható ki egy étkezés?

Figyelt kérdés
Másfél hete kezdtük el a hozzátáplálást (alma-őszibarack, sütőtők-körte-alma, répa-krumpli) elég ügyesen eszi mindent a nagy 190g-os bébiétel több mint a felét már megeszi esetleg az egész üveget már odaadhatom neki? És utánna nem rakom cicire akkor nem eszik de ha meg adok neki akkor meg igen, hogy egyen meg Wg üveg bébikaját és akkor cicit ne adjak neki vagy fele bébikaja utánna meg cici?
2018. júl. 17. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anyatej a legjobb neki, úgyhogy azt ne hagyd el. Örülök, hogy ennyire szépen eszik a kicsi, egyébként odaadhatnád neki az egész üveggel is, ha jól esik neki. :) Én inkább azt mondom, hogy kaja+tej. Illetve a védőnőnk is ezt javasolta, mert nálunk pont fordítva volt. Egy idő után a tej nem kellett már neki, úgy kevertem bele a kajába.
2018. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én oda adnám neki az üveggel.

Annak idején a fiam hamar megevett annyit, hogy utána csak 2-3 órára éhezett meg. Úgyhogy én ezt kiváltásnak ítéltem meg.


A kiváltás leginkább azt jelenti, hogy utána elvan-e a pocakja? Vagy éhes marad-e? Ha nem akkor teljes értékű evése volt.

2018. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma fél 12kor adtam neki a felénél kicsivel többet evett utánna nem adtam neki cicit és még elis aludt és most fél 2ig bírta most adtam neki cicit csak
2018. júl. 17. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

És iszik utána vizet?

Mert a "cici" (de a tápszer se) csak kaja, hanem szomjoltó is.

2018. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen valamennyit iszik utánna
2018. júl. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!