Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kaloriaszegeny etkezes. De...

Kaloriaszegeny etkezes. De mivel valthato ki a kenyer?

Figyelt kérdés
Pl ha egy kis vinettat alarok enni, mivel egyem? Illetve a puffasztott rizs, puffasztott buza jo-e ha fogyni szeretnek?

2015. júl. 31. 06:38
 1/10 anonim válasza:

Mihez akarsz kenyeret enni?


Minek kell kiváltani? Évek óta nem eszem kenyeret, és semmivel nem váltom ki, mert nem hiányzik.

2015. júl. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bakker, koran van meg... szenhidratszegeny :-D

Pl vinettahoz, karfiol/tok "pasztahoz"... Olyasnihez, amit kenyerre kenek.

2015. júl. 31. 06:47
 3/10 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi az a vinetta, de nagy tragedia lenne ha tobbet nem ennel?
2015. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat, a vinetta az a padlizsan, es padlizsankremre gondoltam... nem nagy tragedia... de szeretem...
2015. júl. 31. 10:48
 5/10 anonim válasza:
Ha valaki fogyni szeretne, az álljon hozzá úgy, hogy lemond mondjuk 3 hónapig nemcsak a kenyérről, de mindenféle szénhidrátról, hidd el megéri, nekem megérte 18kg ment le 3 hónap alatt nem éheztem mégsem , fehérjét zöldségeket, gyümölcsöket dögivel ehetsz Üdv.
2015. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeletelj fel jó sok paradicsomot, zöldpaprikát, csemegeuborkát, jégsalátát, zellert, sárgarépát, karalábét és lehet bele mártogatni.
2015. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a vajat és fokhagymát speciel magropogósra teszem (bár a fokhagymát meg tudom enni rántottán is, a vajat pedig magában, de ez utóbbi úgyis kerülendő most nálam)... Máshoz nem kell kenyér. A padlizsánkrém magvas morzsókára kerülhet, a párom rizzsel eszi.

Pufirizs beleférhet, persze. Hiába szénhidrátbomba, könnyű keveset enni belőle.

2015. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

abonettkenyérre is kenheted :)


én mondjuk semmi esetre meg nem enném a vinettát, de mondjuk anyám is odavan érte, ő is abonett kenyérrel eszi :)

2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

abonett

sokfele van en a szezammagosat imadom

2015. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sportolassal lehet kiváltani. Akkor ehetsz kenyeret.
2015. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!