Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időnként váltható ki...

Mennyi időnként váltható ki egy étkezés?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk már egy étkezést sikerült teljesen kiváltani,akkor el lehet kezdeni egy másikat is,vagy várni kell vele?
2010. nov. 15. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha a 10 órait váltom ki először,melyik legyen a következő?(anyatejes baba).Mi a sorrend?
2010. nov. 15. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen ha sikerült egy étkezést kiváltani, mehet a következő étkezés. én az ebédet kezdeném el, gondolom tízóraira valamilyen gyümölcsöt próbáltál, így jöhetnek a zöldségek. az alap a répa, krumpli, cékla, sütőtök, ezeket lehet variálni akár gyümölccsel is. a lényeg a fokozatosság. ha esetleg nem enné meg a krumplit magába, ne ijedj meg, az én lányom sem ette, kevertem répával, céklával és akkor lecsusszant.

azért javasolnám az ebédet, mert utána jöhet az uzsonna, ami lehet az ebédről megmaradt főzelék is.

2010. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is anyatejes a kisfiam, és a védőnő javaslatára az ebéd volt a következő, pedig nekem a szoptatás miatt jobb lett volna az uzsi. De ehhez is hozzászokott a tejtermelés, nem lesz gondod neked sem. Én azért vártam vagy 2 hetet azután, hogy kiváltottuk a tízórait, hogy szokja egy picit. Most kb. 1 hónapja eszik ebédet, de az uzsit még nem kezdtem el kiváltani.
2010. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!