Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok a babátoknak Szafis...

Ti adtok a babátoknak Szafis termékeket?

Figyelt kérdés
Mi használunk ezt-azt itthon a nagylánynak,főleg a zabos porokat (vaniliás,kakaós,epres-banános) a hajdinás palacsintaport,a zabdara/zabgrízt,és az összetevőket nézve nem lenne káros a babának,sőt...:) sokkal jobbak az összetevők. Valaki használja a picinek?
2018. nov. 3. 08:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%

Eperőrleményt mióta adható pici babának? Ez nem olyan mint az epres üveges babáknak való püré.

Nem pénz kérdése mit adok a gyerekemnek, a szafi meg más egyébb szuper instant porokat.

2018. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jah azért van annyi kövér meg cukros gyerek mert mi magyarok annyira egészségesen tápláljuk őket.Én a free-s cuccokat adnám a szafisból neki,nem a fogyis cuccokat,és nem is jelenti azt,hogy állandóan azt enné csak néha kiegészítésként...
2018. nov. 3. 09:38
 13/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Egészséges gyermekből egészséges felnőtt nevelése a célom. Ebbe nekem nem férnek bele ezek a mű sz@rok.
2018. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%
Én nem adtam ilyet, hajdinát, zabpelyhet, kölest, rizskását nagyjából 7 hónapos korától, rizstejben főztem meg neki, védőnő is azt mondta adjam nyugodtan. Nézd meg a szafis terméken mik pontosan az összetevők és aszerint adjad, vagy sem, mondjuk ha csak őrölt hajdina van benne, akkor adhatod, ha mindenféle egyéb adalák, akkor én nem adnám. Egyébként a zabpelyhet pár perc alatt megfőzheted és ízesítheted banánnal, így biztosan nincs benne cukor.
2018. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

Egy gyereknek kell a szenhidrat.

Te most azert jottel ide, hogy vagdalozz mert meg tudod venni ?

Hidd el, megtudnam venni ( konnyebben mint te, ugyanis a kulfoldi diplomas fizetesem magyar penzben tobb mint egy millio Forint ) , de van annyi eszem, hogy nem teszem tonkre a gyerekem.

2018. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!


El vagy tévedve.Egy rakás xart adsz a nagyobb gyerekednek, mert könnyebb megbontani a zacskót mint saját kézzel kb 10 perc alatt főzni neki valamit ami egészségesebb és nem mű aromákat ízfokozókat tartalmaz és oda adnád a kicsinek is..Elég gáz, az meg hogy nem is érted mit írnak neked sokat elég szomorú.Azért mert agyonreklámozott carokat adsz a gyereknek attól még nem leszel jó.Olvass a dolgoknak utána és rájössz..vagy nem.

2018. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem!!!
2018. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

12#valaszodra meg annyit, hogy nemtudhatod mi van ezekben a porokban. Ha annyira egészségesen szeretnél élni és etetni a gyermeked. Csinálj otthon magad mindent.

Vannak tönkölylisztek, teljeskiorlesu lisztek.keszits saját magad kenyeret. Vannak olyanok amiket nem kell dagasztani és tudod mit eszel és mit adsz a gyereknek.. Nincs adalekanyag sem benne.

2018. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen cuccok azoknak tökéletes, akiknek problémájuk van (étel allergia, PCOS stb...).

Akinek nincs többet árt, mint használ.

A változatos étrendtől lesz egészséges.

Szóval néha adjál neki, ha úgy gondolod, de ne ez legyen a fő irányvonal.

2018. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem is adnám napi szinten
2018. nov. 3. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!