Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok a babátoknak Szafis...

Ti adtok a babátoknak Szafis termékeket?

Figyelt kérdés
Mi használunk ezt-azt itthon a nagylánynak,főleg a zabos porokat (vaniliás,kakaós,epres-banános) a hajdinás palacsintaport,a zabdara/zabgrízt,és az összetevőket nézve nem lenne káros a babának,sőt...:) sokkal jobbak az összetevők. Valaki használja a picinek?
2018. nov. 3. 08:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Ismerem a szafis cuccokat de eszembe nem jutna a gyerekemnek adni.. és nem, nem vagyok csóró :D
2018. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Na jó most fejeztem be ennek az oldalnak a látogatását.Na nehogy már engem minden hülyének elhordhassanak miközben csak a legjobb megoldásokat keresem a gyerekeimnek,de ha én írok választ (ugyanabban a stílusban ) akkor azokat meg törlik.
2018. nov. 3. 15:17
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Jo, legalabb egyel kevesebb onelegult irogat majd ide.

Egyébként meg feltettél egy kérdést , hogy adunk -e a gyereknek ilyen terméket? Válaszoltuk, hogy nem , nem adunk neki szemetet. Erre te vagy felháborodva, akkor ne kérdezgess ha nem viseled el a valaszokat.

2018. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
Én fogyasztok Szafis termékeket, de szerintem tényleg ne add a picinek. Nem neki való, és nem azért mert rossz vagy egészségtelen lenne, hanem azért mert neki a fejlődéséhez mindenre szüksége van a gluténra is fokozatosan bevezetve, hogy ne legyen érzékeny rá. A zabdara (korpa) okozhat hasfájást, puffadást, de, ha szorulásos akkor simán adnám persze sok folyadékkal mert rost. Hajdina még nem ajánlott úgyhogy azt ne. Az én véleményem ennyi. Szerint ilyen hangnemben kellett volna erre a kérdésre válaszolni, és nem ilyen őrül támadó módon. A kérdező szimplán kíváncsi volt, de nem azért mert nagyzol, és nem azért, hogy leüvöltsék a haját. Egyébként Szafinak nem volt élelmiszerbotránya, csak egy rágalmazása.
2018. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Most olvastam, hogy egy hozzászóló azt írta, hogy a védőnő ajánlotta, hogy rizstejet adjon a kicsinek és abban főzzön. Hát igen sajnos ennyire le vagyunk maradva. Tessék beírni googl-ba, hogy rizs, és mellé azt hogy cián, és tessék szörnyülködni ugyanis mérgezitek vele a babát. A rizstej úgy készül, hogy össze van darálva, le van szűrve, és pont a lében marad benne a cián amit neki adsz. Nem a Szafis termékektől kell félni, hanem az ajánlásoktól.
2018. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi arzént akartam írni és nehézfémeket.
2018. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Elozo, Érdekes éppen én is most olvastam , külföldön lakom és itt volt az egyik újságban hogy mennyire veszélyes a babarizs, tudom otthon kapható-e itt azzal szokták kezdeni a hozzátáplálást. ugyanígy veszélyes a rizskeksz is.

Viszont ellenpélda ugye az ázsiai országok, ahol a rizs a fő étel mint pl. Japánban az ételek 90 %-ka rizs alapú és az átlag életkor itt a legmagasabb. Úgyhogy azért ez ellentmondás.

2018. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj babának teljes kiörlésű stb. dolgokat. Meg van a határérték, hogy mekkora mennyiségű mikotoxin lehet benne, akkor visszahívják a terméket, de egyébként is van benne. Aki nekónk tanította egyetemen a mikrobiológiai kimutatási módszereket, ő mesélte, hogy nem egy gyerekkel találkozott már, aki 3-4 évesen már pubertált, mert a szülei terljes kiörlésű termékekkel tömték. Ezek a mikotoxinok pedig a hormonháztartást teljesen fel tudják borítani, azon kívül h rendkívül rákkeltőek
2018. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Érdemes megnézned a linket kérdező, mert a Nébih szafis termékeket is visszavont.

2018. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!