Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha nem vagyunk otthon egy nap...

Ha nem vagyunk otthon egy nap es sajat keszitesu ebedet akarok neki adni aznap akkor elozo nap keszitsem vagy fagyaszthatok le zoldsegpureket es csak kiolvasztom?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam, hogy a zoldsegpuret nem jo lefagyasztani akkor elozo nap fozzem meg neki es masnap ebedre jo neki? Tenyleg nem jo lefagyasztani az eteleket? Csak a hust lehet lefagyasztani?
2019. febr. 12. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo napi siman elall a hutoben egy napot, szerintem ez a legjobb.

Fagyasztani csak alapanyagokat probaltam :cekla, sutotok,husik, de kesz ebedet nem nagyon, mert tobbnyire abban volt krumpli vagy rizs is, inkabb a hutoben varakozott ha utaztunk. vagy uveges ;)

2019. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. febr. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!