Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Mennyire tartjátok fontosnak, hogy a hozzátáplálás megkezdésekor először csak gyümölcs/zöldség levét kóstolja a baba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyümölcslé, hozzátáplálás, baba, ételek bevezetése

márc. 3. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
En nem tartottam annak, igaz, mi blw-vel kezdtuk rogton.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 3. 12:14 Privát üzenet
Semennyire. Nem is tartottam be. Almaval kezdtuk a gyereknel, de nem izlett neki. Tobb forumot is olvastam, Angliaban elunk, az otthonitol teljesen eltero tablazatokat is talaltam. Ami a legjobban bevalt, az a zoldsegeket vezeti be eloszor. Naponta uj zoldseget es gyumolcsot javasolt a gyereknek, csak az allergia kiszurese miatt. Otthon 4-5 napig is bevezetsz egy ujat, itt naponta- ketnaponta kapta az uj izeket 3 hetig es csak utana kezdtem keverni oket. Mig otthon pl nem javasoljak a kelbimbo, brokkolit, karfiolt adni az elsok kozott, addig ez a tablazat pont ezekkel kezdte. Nekunk ez valt be, 1 eves lesz a gyerek, imadja a zoldsegeket es a gyumolcsoket is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 3. 12:16 Privát üzenet

Én is Angliában élek , itt nem csapnak akkora cirkuszt a hozzátáplálással mint otthon. Aztán meglehet nézni minden 2-3 éves gyerek válogatós nem eszik meg semmit.

Avokádóval kezdtem, utána zöldségek, minden nap másik. Nem hetekig ugyanaz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 3. 17:06 Privát üzenet

Anyám pörköltet adott nokedlivel nekem, nagynéném meg töltött káposztával kezdte a hozzátáplálást.

Avokádó? Zöldségek?

Puhány angolok, nem véletlen hogy isten egy szigetre száműzte őket a kontinensről.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 3. 17:34 Privát üzenet
Egyik gyermekemnek sem adtam leveket, mindkettőnél pürékkel kezdtem pár kanállal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 3. 20:30 Privát üzenet
Mivel nem tudta a kanállal adott ételt "megenni" maradt a lé...kb 2 hónapig csak kifelé nyomta a szájából a nyelvével a pürét.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 4. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi főzeléket és gyümölcsöt adjak?
Mennyit adtatok neki belőle és mikor? Segíts!
Hogyan készítettétek el a babának a zöldségeket? Segíts légyszi!
Nem szereti a gyümölcsöt?
Hogyan teszitek el a gyümölcsöket?
Mit adhatok 10 hónapos lányomnak reggelire? Ti mit szoktatok? Már nem elég a reggeli szopi és a 9:30 as gyümölcs keksszel! Gondolom unja is 6 hónapos kora óta gyümit meg kekszet...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!