Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 100% iszsz babátokkal hozzátáp...

100% iszsz babátokkal hozzátáplálás elkezdése után hogyan álltatok át napi 5x-i étkezésre?

Figyelt kérdés
6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, alig egy hónapja. Mindent megeszik amit adok neki, de egyelőre még csak kb 50grammokat, és csakis délelőtt kapja. Nem az a célom hogy márpedigven egyből kiváltsunk egy étkezést, ha nem kéri úgyse lesz bele tömve, aztán még cicizik mert igényli. Evés közbe itatok vele kis vizet is hogy ne legyen szomjas. Csak érdekelne hogy ki hogyan csinálta/ csinálja. Köszönöm ha válaszoltok
2019. ápr. 22. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, ugyanúgy igény szerint cicizett, az evéseket igyekeztem ugyanabban az időben (vagyis 1 órás intervallumban) tartani mindig, ennyi.
2019. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy szopizott evés után. Honnan tudod,hogy hány grammot eszik? Megméred az ételét? Sosem jutott volna eszembe....

2 éves szülinapjáig szopott. Akkor már csak reggel és este. Mi egy alap hozzátáplálási táblàzat alapján haladtunk,egyeztetve azzal,hogy épp mi érik a kertünkben. Direkt miatta vetettünk sok mindent. Spenót,cékla,paszternák,stb. A szopikat folyamatosan hagyta el,de sokáig kérte ebéd utáni alváskor is. Nem csináltam belőle ügyet. Tudtam,hogy nem 18 éves koràig fog lógni rajtam :))

2019. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Püré után mindig felkínáltam a cickókat, egy éves korában az étkezés kiváltás úgy zajlott hogy 10 órakkor szilárdat evett de a napi 8 szopi megmaradt... :)
2019. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!