Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 àn lesz 9 hônapos a fiam....

3 àn lesz 9 hônapos a fiam. Ennyi idösen adhatok mâr neki egy kis tésztàt?

Figyelt kérdés
Ebèdre gondoltam csinâlok neki bolognait de tanàcstalan vagyok tèszta tèren. Glutén, tojàs sârgàja be van vezetve mâr.
2019. ápr. 27. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Én BLW szerint táplálok hozzá, otthon nem annyira elterjedt de allergének szempontjából hatalmas különbség, hogy ha egyébként a családban nincsen élelmiszer allergia, akkor előre nem feszülünk ezen. Ráadásul a legújabb nemzetközi kutatások is arra mutatnak rá, hogy a korai allergén bevezetés csökkenti az allergia kockázatát. 7 hónapos lányom a mogyorón kívül már mindent kapott, kutya baja. Én a helyedben nyugodt szívvel adnék tésztát, ha nincs tojásérzékeny a családban.
2019. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
2019. ápr. 27. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!