Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Járt már valaki úgy hogy az...

Tünde1989 kérdése:

Járt már valaki úgy hogy az alma kicsapta a baba popsiját? Most akkor ez azt jelenti, hogy allergiás rá és nem adhatok neki?

Figyelt kérdés
Babám4,5 hónapos, anyatejes bár az utóbi időben kap tápszert is néha.Azért kezdtem el előbb a hozzátáplálást mert már 3 hónapos kora óta szenvedünk a szopival.Nem nagyon akar szopizni de üvegből is nehezen issza meg, még a tápszert is. Volt hogy az első nap kapott 1-2 kanál barackot szopi után utánna meg a tízórainál krumplit.Ekkor nem vette észre semmit a popsiján.Ezt kapta 2 napig.Ma viszont d.e a krumpliba kevertem egy kis almát és azt adtam neki, nem evett sokat mert nem nagyon ízlett neki.Ma még nem kakált, viszont pisis pelust ahogy levettem róla láttam hogy piros pöttyök vannak a végbélnyílásánál.Segítseget, mit tegyek, ne adjak neki több almát?Köszönöm

2015. aug. 14. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi korban, a hozzátáplálás elején valszeg minden ki fogja csapni a popsiját, vagy a bőrét a mosószer, vagy a meleg, bármi. Amit tehetsz ilyenkor, hogy hagyod kicsit az almát, és jó fehérre bekened a kis popsiját krémmel, az segít megnyugtatni a bőrét. Igazából ez egy kísérletezős időszak nekik, és jó lenne a heti bevezetés, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ha biztosan tudni akarod, mire érzékenyebb. De még sokáig lesznek piros pöttyök, mert pl savasabbat ivott, narancslevet, amitől "csípősebb" a pisije.
2015. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!