Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ilyen esetben mit tanácsolnátok?

Ilyen esetben mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam korababa a 33 héten született,

bár nem tudom hogy ennek mennyire van köze az evéshez...

Szóval olyan problémánk van hogy a kisfiam egyszerűen képtelen megenni a darabos ételt... Úgy vettem észre hogy rögtön nyelné az ételt... Leveskéket, főzeléketet, szotét.. ilyesmiket megeszik... De pl rizst, van puszta husit, kenyeret, kiflit vagy hasonlókat pusztán nem... Ha esetleg nagyobb darab kerül a szájába máris öklendezik és minden vissza jön...Mi lehet a gond? De amugy eleve az evést sem viszi túlzásba... Keveset eszik mindenből bármi is az... Már több dokival beszéltem erről de mind mást mond.. Esetleg valakinél hasonló helyzet nem volt?

Köszönöm a válaszokat előre is


2019. júl. 15. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szájában az izomtónus milyen? Védőnőnél kérdezz rá esezleg. Milyen darabosat esztek?

Ennyi idősen már nem számít, hogy korababa volt ( mármint fejlődési szempontból)

2019. júl. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!