Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 11 hónapos babának lehet baja...

11 hónapos babának lehet baja abból, hogy alul 3 foga van csak, a 4. már egy hónapja sehol sincs?

Figyelt kérdés

Először alul jött a középső 2, majd felül a 2 metsző, aztán alul jobb oldalon 1, most felül jön megint 2, a metszők mellett.

Kell aggódnom amiatt, hogy alul a 4. fognak se híre, se hamva? Mi lesz, ha megindul a következő pár alul, kimarad a helye?



2021. jan. 6. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, majd kijön az is. Az én 13 hónaposomnak alul még csak az első 2 metsző jött ki, meg a 2 kisörlő.

Felül teljesen egyszerre, 2 nap különbséggel jött ki a 4 első fog. Minden baba más, előbb utóbb kint lesz minden fog.

2021. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapot vártunk rá, addig pont úgy voltak fogai, ahogy a te babádnak. Utána viszont megint elkezdtek jönni szoros egymásutánban. Nem lesz semmi baj.
2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz belőle. De olyat is hallottam már, hogy valakinek hiányzott egy tejfoga és csak csont fog lett végül.

Sőt nekem meg az ellenkezője volt. 18 évesen megkérdezte a fogorvos miért van meg tejfogam. Há mondom, miért van?! Erre megrontgenezett. Kiderült hogy nincs egy csontfogam. Persze azóta a tejfogam már elromlott szegény.

2021. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor stagnál. Nálunk a megszők után 5 hónapig nem jött 1 se majd 4 egyszerre
2021. jan. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mentek a zöld pipák :)
2021. jan. 7. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!