Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan tudnám elaltatni?

Hogyan tudnám elaltatni?

Figyelt kérdés
A fiam 6 hónapos, jön a foga. Órák óta próbálom altatni sikertelenül. Enni nem akar, adtam már neki Nurofent is, de hiába. Ha berakom az ágyába, ordít. Csak akkor hagyja abba, ha felveszem. De hát egész éjjel nem lehet a karomban. Van vmi, ami segíthet?

2021. júl. 7. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom végül sikerült-e elaltatni. Ilyenkor mi a Dologel/Dentinox mellett inkább kúpot szoktunk neki adni, mert a Nurofen nem használ.


Utolsó, azért miért lenne elkényeztetve, mert fáj valamije és a szülei foglalkoznak vele? 🤦‍♀️

2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

10 es

Szép hozzáállás

Fáj valamije es hagyjuk sírni ?

Szívem szakadna meg érte

2021. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%
12# nekem nem. Mindenkinek szokott olykor fájni valamire, túl lehet élni.
2021. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát örülök, hogy nem a te gyereked vagyok, 13-as. És ha van gyereked, és nem az a troll vagy, aki napok óta minden kérdést szétbarmol, akkor sajnálom nagyon.
2021. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom a gyereked

Igen,én is hagyom sírni ha hisztizik valamiért

Na de ha fáj valamije…nem egy 15 éves gyerekről beszélünk hanem egy csecsemőről

2021. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére sikerült elaludnia, valószínűleg a Nurofennek kellett idő, mire hatni tudott. Később viszont felébredt, akkor éhes volt, gondolom a foga miatt korábban nem tudott enni. Igen, ez sajnos nehéz időszak, de a nagyobbik gyerkőccel is túléltük vhogy. :) Igaz, őt annyira nem viselte meg a fogzás, vmelyik foga úgy kijött, hogy észre sem vettük. De hát minden gyerek más.
2021. júl. 8. 12:14
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Látszik, hogy tízeskével is ugy bánt az anyja, azért ilyen hideg és bunkó.
2021. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17 es

Valószínű

2021. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a nurofen nem hat/nem úgy hat akkor próbáld meg a Panadol baby-t! Más a hatóanyaga, van amelyik babának nem hat az egyik de a másik igen! 🙂

2021. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!