Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiam reggel fél...

1 hónapos kisfiam reggel fél 5 óta fent van, sír, semmi nem jó neki. Miért nem tudom elaltatni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az első babám, szóval semmi tapasztalatom nincs. A múlt hétig szépen aludt napközben és éjszaka is, de pár napja elkezdte magát feszíteni és erőlködik a kakáláshoz/pukizáshoz, ami eddig gond nélkül ment neki.


Főleg este és éjszaka sírt eddig a hasfájás miatt, nappal viszont nyugodtan aludt. Tegnap vettem Espumisant, kapott egy adagot délután, ma reggel óta kakált is már háromszor, de mindezek mellett hajnal fél 5 óta fent van, sír, nyekereg, néha még mindig feszíti magát, az ölemben is, egyszerűen nem tudom elaltatni sehogy, 2-3 alkalommal aludt fél órát ma.


Nem tudom, mi lehet a baja, tiszta a pelus, ma dédelőtt is kapott egy adag Espumisant, voltunk sétálni egy nagyot, ringattam, hordoztam, ciciztettem. Tiszta kóma már, mégsem alszik, ha cicire teszem, akkor pilled el kicsit, de mihyelst leteszem, 15 perc múlva nyekeregve ébred.


Ez normális? Vagy lehet valami gond és be kellene menni az ügyeletre vele? Nem látom, hogy most fájna a hasa, éppen most aludt be cicin, de már lerakni sem merem, mert nyomban ébred...



2021. máj. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

En babamnal is volt ilyen sirasgorcs 2x ennyi idos kora korul. Elvittem pancsizni, a meleg vizben megnyugodott, aztan mentunk aludni.


Este ugyanugy volt pancsi, abba az egy napba nem hal bele ha 2x pancsizik. A napi rutint attol meghagytam.

2021. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy növekedèsi ugràsa van, hagy nyugodtan mellen, hagy szaporìtsa a tejet.
2021. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Extrán veled akar lenni. Lehet növekedési ugrás is.Legyen melletted, esetleg rajtad. Ezek a frontok is szenvedtetnek. A babáknál a változás, ami állandó..
2021. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a front. Az én fiam is extrém nyűgös pár napja ( bár a fogai is jönnek). Cicin van sokat, azon szunyókál,megnyugszik. 9 hónapos. 1 hónaposan meg kb.állandóan cicin volt, míg beállította magànak. Hordozd vagy hagyd sokat cicin, biztos jobban igényli most,meg amúgy is picike még.
2021. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!