Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A tipikus fogzós széklet...

A tipikus fogzós széklet megjelenése után kb. mennyivel bújt ki gyermeked foga?

Figyelt kérdés

#nyákosszéklet
2023. jan. 7. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem, nem csak olvastam valamit a neten, a munkámban is tapasztaltam ezt a fajta székletet fogzós gyerekeknél :)


de beszéltem a gyerekorvossal is, a nyákos székletre kapásból az volt a kérdése, hogy fogzik e.

2023. jan. 14. 23:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Én másnap láttam meg a kis tüskéket a szájában a legutóbbi ilyennél, hármat egyszerre, de lehet, hogy már hamarabb ott voltak. Nálunk ez hullámokban jön, néha van ez a fogzós kaki, de csak az ínye dudorodik, rágcsál, dugdossa az ujját a szájába pár napig, és 2-3 ilyen kör után jelenik meg tényleg a fogacska hegye. Közte meg normálisan kakil, nincsenek tünetei, és hetek telhetnek el.
2023. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es.....ez egyáltalán nem hülye kérdés, attól hogy a te gyerekednek nem jelentkezett hasmenés fogzáskor attól még létezik. Létezik tipikus fogzós széklet.

Kedves kérdező, nálunk kb 1 hét - 10 nap fogzós széklet után bújt ki a fogacska. Ilyenkor még a szaga is más, ilyen savanyú, és lazább és 1 nap tőbbször is van egy kevés....nálunk a popsiját is nagyon kicsípi, sokszor még ki is sebesedik, eléggé megszenvedünk vele amire végre kibújik a foga.

2023. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi 13as! :)

azóta sem bújt ki a foga a babámnak, ellenben rág ezerrel mindent. piros kissé az inye, fehérít az ínye egyre jobban és jobban, de semmi. a széklete úgy 1 hét után rendeződött

2023. márc. 9. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!