Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit mondjak a kisfiamnak,...

Mit mondjak a kisfiamnak, miert találta meg a fogát?

Figyelt kérdés

Fogtündér elvitte 2-3 napja, de a fiam megtalálta a konyhaasztal alatt, kiesett a zsebemből és nem vettem észre.

9 éves

Vicc vagy idevágó történet, nem jut eszembe nagyon semmi :-/

Ő meg kérdezget és nem tudja felfogni.



márc. 23. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyetlen volt a fogtündér, és útközben elhagyta.
márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit csináljak a fogával? Rakja a párna alá megint és hajnalban hajkurásszam? Vagy rakjuk az ablakba, az nekem szimpibb :-)
márc. 23. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kis textiltasakban akassza az ajtókilincsre. De az ablak is jó.
márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Szia! Ebben a korban már általában rájönnek a gyerekek a turpisságra. Egy ilyen kis baki miatt, vagy akár barátoktól hallják. Úgy gondolom, semmi probléma nincs azzal, hogyha elmondod neki az igazat. Így, hogy elkezdett kételkedni szerintem már nincs értelme csűrni-csavarni a dolgot. Az a legfontosabb, hogy tudassuk a gyerekekkel, hogy az ő választásuk, miben hisznek. A hit nagyon fontos dolog.
márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi egy kicsi műanyag dobozban tartjuk a kiesett fogakat. És nincs nálunk ajándék, meg fogtündér. Szülinap, névnap, húsvét, mikulás, karácsony, 2 havonta ünnep van és még ezen felül is néha veszek neki ezt-azt, nem kell több alkalom.
márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
"Fogtündér" ügyetlen volt.
márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nálunk csak az elsőért "hozott".

Nagy bajban lettem volna, ha nem így döntünk, hisz volt azóta lenyelt fog, oviban elhagyott fog...stb.

Egy 9 éves egy kicsit már egyébként is nagy a mese fentartásához

márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtál ott és akkor rögtönözni, hogy kell ezt elképzelni? "Őőő, várj, kisfiam..." és szaladtál GYIK-re? 😄
márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h nem tudom, nekem is meglepő, nővére mondta h ilyen előfordulhat véletlen stb. Aztán mivel többször kérdezgette, próbáltam vmi sztorit kitalàlni h érdekes legyen, gondoltam megkérdezem, milyen ötletetek van nektek.
márc. 23. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mát eleve úgy volt, hogy én írok a fogtündérnek, és visszakérem emlékbe a fogaikat. Ez nekünk bevált.
márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!