Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam fogínye elég érdekes....

Kisfiam fogínye elég érdekes. Nos? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nos olyan az alsó fogínye, mintha kitüremkedne alól 2 fog, vagyis szabályosan kivehető alól az ínyén (szerintem) hogy az ínye olyan fog alakú. Vagy csak beképzelem? Ilyen a fogzás? A többi tünetet nem sorolom, csak ma kíváncsiságból megnéztem az ínyét, és olyan volt mondom, hogy ilyen kis fogacska alakú alól az ínye. Vagy mindig ilyen is volt, csak én nem néztem?

2012. júl. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nos az én fiamé is ilyen volt
2012. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mikor? Fogzás előtt, vagy már születésétől?
2012. júl. 2. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:

születésénél meg nem úgy emlékszem fogzás előtt

mielőtt kijött neki

elöl látszott az íny alatt mielőtt kibújt

2012. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan 2-3 héttel jelent meg így a fogacska még mielőtt kibújt.
2012. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most néztem (bár annyira nem engedte:) ) hogy az egyik ilyen ínyes résznél kicsit fehér a teteje, mintha bújó fog lenne talán, de nagyon picike, kb 2-3 milis ez a rész.
2012. júl. 2. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
enyémnek kb. 3 hónapos korában volt kivehető a fogacska, ez 2-3 hónapig így is maradt, majd bekeményedett az ínye és csak 10 hónapos korában bújt ki az első fogacska :)
2012. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!