Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Kisfiam fogínye elég érdekes. Nos? Mi lehet ez?

Nos olyan az alsó fogínye, mintha kitüremkedne alól 2 fog, vagyis szabályosan kivehető alól az ínyén (szerintem) hogy az ínye olyan fog alakú. Vagy csak beképzelem? Ilyen a fogzás? A többi tünetet nem sorolom, csak ma kíváncsiságból megnéztem az ínyét, és olyan volt mondom, hogy ilyen kis fogacska alakú alól az ínye. Vagy mindig ilyen is volt, csak én nem néztem?

Keress kérdéseket hasonló témában: fogzás

2012. júl. 2. 09:31  Privát üzenet  

A válaszok
nos az én fiamé is ilyen volt

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2012. júl. 2. 09:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És mikor? Fogzás előtt, vagy már születésétől?

# 2/6Időpont 2012. júl. 2. 09:58 Privát üzenet

születésénél meg nem úgy emlékszem fogzás előtt

mielőtt kijött neki

elöl látszott az íny alatt mielőtt kibújt

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2012. júl. 2. 10:05 Privát üzenet
Nálunk olyan 2-3 héttel jelent meg így a fogacska még mielőtt kibújt.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2012. júl. 2. 10:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most néztem (bár annyira nem engedte:) ) hogy az egyik ilyen ínyes résznél kicsit fehér a teteje, mintha bújó fog lenne talán, de nagyon picike, kb 2-3 milis ez a rész.

# 5/6Időpont 2012. júl. 2. 10:23 Privát üzenet
enyémnek kb. 3 hónapos korában volt kivehető a fogacska, ez 2-3 hónapig így is maradt, majd bekeményedett az ínye és csak 10 hónapos korában bújt ki az első fogacska :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2012. júl. 2. 10:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hozzataplalas, de mikor? 3,5 honapos a kisfiam.
Szerintetek is erdekes amit a 18 honapos kisfiam muvel (beszeddel kapcsolatos)?
Mit vigyek a bölcsi? Kisfiam 2 éves lesz, a bölcsibe nem lehet tortát bevinni, az mondták vigyek valami rágcsálnivalót vagy hasonlót. ötleteket várok szerintetek mit vigyek be...
Kisfiam állán érdekes folt jelent meg kb 2 napja, gomba lehet?
A kisfiam előszeretettel jobbra tartja a fejét. Hogy érjem el, hogy a másik irány is érdekes legyen?
Ez érdekes. Mitől lehet? 5hós kisfiam közvetlen elalvás után köhög. Mondjuk úgy 3x-4x. Aztán többet nem.2napja csinálja. ébren nagyon ritkán köhög. Szinte csak közvetlen elalváskor.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!