Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha éjjel sikitva ébred a...

Ha éjjel sikitva ébred a baba-és nehezen alszik vissza, akkor az a fogacska lehet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 08:32
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Vagy rosszat álmodott.
2014. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy fog, vagy bármi más fájdalom - például fül, szem, has...
2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet.
2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet fogtól is, de nálunk nem attól volt, de én láttam, hogy biztos hogy nem az, mert nehezen is tért magához, alig lehetett megvigasztalni, ráadásul akkor kezdett tanulni járni, úgyhogy őt a sok új élmény pörgette túl és emiatt lett egy kis alvászavara.

Mennyi idős a babád?

Lehet a foga, de sok minden más is...

2014. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6és fél hónapos
2014. febr. 15. 13:07
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a foga.Nalunk mar 14 honapos a baba es epp a nagy,ragofogai jonnek.Hirtelen kezdodo siras/sikitas ami utan nagyon nehez visszaaltatni...az lesz az!!!Tegnap ejjel is szegenyt csak fajdalomcsillapitoval (amit nem szeretek neki adni!) birtam lerakni majd` egy oranyi setalas utan.Kitartas,meg sok ilyen ejszaka var ratok.
2014. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sikítva felsír, az mindig éles fájdalom jele.
2014. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!