Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzik a babám! Egész nap...

Fogzik a babám! Egész nap nyűgös, éjjel mire elalszok újra ébred! Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Már egy ideje tart ez az állapot. 2 fogacska már kibújt félig meddig. Most lesz 8 hónapos. Nem tudok tőle szinte semmit csinálni. Amikor alszik mellette vagyok mert ha nem 5 perc és sir. Most jön ki rajta a szeparációs szorongás is. Még zuhanyozni sem tudok nyugodtan. Mikor nem lát azonnal sir. Nem jó neki semmi. Játszok vele,éneklek,bolondozok,de ő csak nyavajog közben. Sétálni nem lehet vele,mert ott sem birja ki 30 percnél tovább. Régen nagyokat sétáltunk. Akár 3 órát is. Másra nem bizhatom,mert nincs kire. Fáradt vagyok. Kimerültem. Szoptatok,de úgy veszem észre nagyon kevés már a tejem. Akinek hasonló volt ez az időszak valami tanács?
2014. febr. 24. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kenegesd neki Dologéllel, hogy csillapítsa a fájdalmát.
2014. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt kibújik a fog az fáj nekik a legjobban. Éjszakára ilyenkor adtam nurofent így nyugodtan tudott pihenni és másnap legalább a fáradtságtól nem volt nyűgös. Hűtőrágókát rágta egész nap.
2014. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Èn is adtam neki èjjelre. Az ìnyèn nem látok egyenlőre semmit,de az első 2 is minden látszat nèlkül bújt ki. Nappal nyűgös nagyon. Èjjel meg óránkènt szopizna. Ne szoptassam vagy mi csináljak? Sìrni nem fogom hagyni. Oda tettem közènk már reggel,de az sem jó.
2014. febr. 24. 16:44
 4/4 Gabi86 ***** válasza:
Én szoptatom ha felébred mert csak azon nyugszik meg és alszik be.ma pl nappal 2 ciciből màs fél óràn kereszül szopott.csak úgy aludt.aztàn utána még cici nélkül 1órát.nem tudom jól csinálom e de neki így a jó.ezt igényli.
2014. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!