Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Éjszaka sűrűn cicizik az egy...

Éjszaka sűrűn cicizik az egy éves kislányom, jönnek a fogai, amiatt lehet? Vagy lehet valami más oka?

Figyelt kérdés
Már nyolc foga kint van,a kilencedik félig és nagyon rosszul alszunk!Már szinte minden orvosságot és homeopátiát kipróbáltunk.Van ,hogy cicivel szeretne aludni,én persze kiveszem a szájából,de egy pár perc után ordít érte!Olyankor nem adom neki oda egyből,megpróbálom karban visszaaltatni,de amint leteszem ordít!Nem öltöztetem túl,szerintem se meleg se hideg nincs neki(20fok),és a konvektoron víz is van!Már nem tudom mit tehetnék,szeretnék már legalább két órát aludni!
2014. márc. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Cumi, ha mondom, segít a gondon.
2014. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam a kérdést, hogy sűrűn cigizik az egy éves kislányom, és nagyon meglepődtem. Ha már segíteni nem tudok, legalább nevess egy jót :-)
2014. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cumi.
2014. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál neki kiegészítést adni? Az èn lànyom 7 hónapig szopizott aztán már kevés lett neki a tejem, nem mennyiségre hanem minöségre de mikor elkezdtem tápot adni a tejci mellé onnantól végigaludta az éjszakát. Azóta is max 1x kelünk éjszaka. Szerintem próbàld ki hogy cicizés után adsz neki egy adag tápot (az én lányom 210 milit iszik ha van elég tejed a Tiednek biztos kevesebb is elég lesz) és meglátod hogy reagál. Ha jó alszik akkor sajnos lehet hogy nálatok is az a gond ami nálunk volt. És igen, ahogy az elöttem szólók is irták próbáld meg cumira szoktatni. Nekünk az is sokat segített. Kb ezer féle cumit kipróbáltunk mire megleltük az igazit de azóta tudunk aludni éjszaka :) mielöbbi átaludt éjszakákat kivánok! :)
2014. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben vegyük azt, hogy a fogától van.

Az enyém is így kezdte. A tejed jó, pont olyan, ami neki kell, vele együtt folyamatosan változik, így van kitalálva.

Én próbáltam mindent, sok és töményebb vacsora, több folyadék, víz vagy nem víz, minden variáció, ha felébredt, csak cici kellett.. sokat olvastam, belevágtam: 2 hét teljes gluténmentes étrend után alszik 2-3-ig egyben, nem mondom, hogy összefügg, de azóta van.

2014. márc. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A cumit,már próbáltam sok félét és nem kell neki!Se cumi,se cumis üveg.Nem is iszik cumis üvegből meg semmit,csak pohárból és sportkupakos üvegből.
2014. márc. 9. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A cici nyugtatja és fájdalom csillapító is egyben neki, sajnos nálunk is elég sokszor ez van! elaludnék már nyekereg megint :( mi 8 hósak vagyunk és 2 fog tört át alul most felül rák vörös az ínye borzalmasan megviseli most megint napok óta 0 alvás, ilyenkor sajnos én is hiába adom a cumit :( kitartás
2014. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!