Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kérlek nyugtassatok meg,...

Kérlek nyugtassatok meg, nincs nagy baj, nálatok is volt így?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 4 örlő (kis) jön egyszerre! most már jó hete az alvást nem ismerjük 3 napja hőemelkedése volt állandóan akármit adtam a fájdalmát nem csillapította csak sírt, nyűglődik stb! csütörtökön bevittem dokihoz azt mondta fogzik írt fel cataflam cseppet mert látta ő is hogy brutál fáradt már az majd kiveszi a fájdalmát! Tegnap délután óta olyan eszeveszettül fájt a hasa az nem igaz, viszont délután fél 1 óta se hőemelkedés se semmi! Délután jobban lett, olyn lett mint szokott, játszott evett is nevetett stb este gyorsan elaludt, majd fél 1-kor éjjel megkezdődött, kegyetlen hasfájás kínozta majd 5 fele hajnalba belázasodott (38,8) kapott nurofent! reggel elvittem a dokihoz, azt mondta a hasfájását valószínű a cataflam okozta azt hagyjuk, és ha lázas azt csillapítsam, továbbra se talált semmit , továbbra is fogzik, de hétfőn telefonáljak! Most megint felment a láza (38,8) már félek a sok gyógyszertől lesz baja, viszont ma egy falatot se volt még hajlandó enni! ezt tényleg okozhatja a fogzás??? úgy tudtam max csak hőemelkedés lehet, de hajnal óta már egy ideg vagyok
2015. jan. 10. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom, hogy fogzás csak hőemelkedést okoz. Viszont a hirtelen magas láz általában vírusfertőzésre utal, hasfájás, étvágytalansággal párosítva én gyomorvírusra gondolnék, de nem vagyok orvos, úgyhogy ez csak találgatás. Ha lázas, akkor csillapítsd, főleg ha a közérzete is rossz mellette. Az evést nem kell erőltetni, de fokozottan figyelj oda, hogy eleget igyon!
2015. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kissé gyengül ilyenkor az immunrendszer és könnyebben beenged kórokozókat. Így közvetve a fogzás okozza, de valószínűbb, hogy vírusfertőzés a tényleges gond.


Fizikai lázcsillapítással is próbálkozz.

2015. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mivel nem hiszem , hogy ezt a fogzás okozza, és kapott negyed 11-kor nurofent a láza nem megy le továbbra is 38,5 körül mozog, viszem az ügyeletre! Ott állítólag megnézik a vizeletét és a vérét! Remélem mert én már olyan ideg vagyok felrobbanok, pláne nem eszik nem iszik csak szopik
2015. jan. 10. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinal? Nalunk volt ilyen,3 honaposan. 3 napos laznak hivtak. Korhazban voltunk 1 hetet.
2015. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt 39 fölött is a foga miatt a láza, plusz hányt is vagy kétszer, másfél napig lázcsillapítót kapott, nálunk ez a nagy őrlőknél volt, szintén egyszerre jöttek ki. De ahogy jött, úgy ment is szerencsére, éjszaka sokszor felébredt, hogy szomjas. Kitartást, jobbulást!
2015. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a 3 napos láz, lázzal meg pötyökkel jár! Bevittem az ügyeletre, mert a lázcsillapítótól is 37,8 körül mozgott folyamatosan a hője, illetve láttam rajta, hogy ez nem fog ott közölték, hogy mandulagyulladása van! Kétlem, hogy ez ne látta volna a dokija 3 órával előtte.... többet nem megyünk hozzá az biztos! Kapott gyógyszert, sokkal jobban van este óta már hőemelkedése sincs! Nagyon örülök, hogy elvittem ki tudja ma már mi lenne vele !
2015. jan. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!