Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ti mikortól és mivel mossátok...

Ti mikortól és mivel mossátok babátok fogait?

Figyelt kérdés
Az én babám nyolc hónapos, alul van két foga. Szilikonos ujjra húzható fogkefével "mosom" őket. Mikortól kell fogkrémet használni, vagy "rendes" fogkefét? És milyet?

2015. jan. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb 7 hós korában vettem neki a rossmannban 3 részes tanuló fogkefét. Eleinte az elsővel mostam (persze fogkrém nélkül). Most váltottunk a második részre, ez már sörtés, de kis gumi sörtéi vannak. Ehez vettem neki olyan fogkrémet ( szintén rossmannban) ami kifejezetten olyan babáknak van, akik még nem tudják kiköpni a fogkrémet.Most 11 hós.
2015. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8. hónapnál kapott fogkefét, de reménytelen, a kezéből nem tudom kiszedni, rágja, kikapj a akezemből, úgyhogy én textilpelussal dörzsölöm az ínyét is meg a 4 alsó fogát is még mindig. 11hós
2015. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy kijöttek a fogai vettem rendes fogkefét, egyet kapott amivel játszott így szokta, másikkal meg mostam neki. Amint felül is kijött a foga akkor vettem fogkrémet a 0-3 éveseknek van, almás ízű. Most 11 hónapos szépen engedi h megmossam, igaz nem hosszú időre de megtudom mosni.
2015. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Okyan 10hos koratol hasznalok ujjra huzhato kefet, csak tiszta vizzel mostam. Akkor volt 4 foga osszesen. Kb 15 hos koratol hasznalok rendes fogkefet. Elmex fogkefe es a fogkrem is elmex. Most februarban lesz 2 eves. Most jott ki kb 2 hete a 4 szemfoga. Eddig nem volt csak 12 foga. :-)
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta van foga, mossuk. Nenedent-et használunk, szívesebben rágja, ha van íze :)
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy kibújt az első foga, és egyből tettünk rá baba fogkrémet is.
2015. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off- ért de még azt is megírnátok hogy minden evés után vagy csak reggel- este mossàtok meg?
2015. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak este.
2015. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!