Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha 20 percet alszik,10 percet...

Ha 20 percet alszik,10 percet üvölt, az fogzás?

Figyelt kérdés
Egyébként folyik az orra tegnap óta, és láza is volt, de már dél óta nincs neki, mégsem alszik egész nap, és most sem, pedig ilyenkor már 2 órája durmolni szokott...nem rég elaludt de 20 perc múlva felkelt és üvöltött, taknya nyála egybefolyt. Dokinál voltunk tegnap, ő nem talált semmi rend ellenest. Kentem neki dentinoxal, adtam neki Viburcol kúpot, de most ugye egy darabig ezeket nem lehet..
2015. szept. 1. 22:23
 1/4 anonim válasza:
Ha nagyon folyik a nyála, akkor biztos. Előtte és alatta is lehet egy kicsit lázas.
2015. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kibújt a foga szóval az :)
2015. szept. 7. 18:40
 3/4 anonim válasza:

Hasfájás is lehet (mi infacol cseppeket adtunk neki folyamatosan, vagy édesköményteát.)

Ha fogzás, akkor arra is árulnak kenőcsöt. Nem tökéletes, de valamit segít....

2015. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13 hósnál hasfájás? amúgy a kenőcs semmit nem ér, ha a Dentinox és társaira gondolsz...hajnal kettőig bírtuk, utána kapott egy fél adag nurofent, és attól már nem kelt utána..de mint írtam fog volt a gond, mert másnap bújt ki neki
2015. szept. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!