Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy nem elöl jön...

Lehetséges, hogy nem elöl jön az első foga? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Fent és hátul az örlők helyén a babám ínyén kemény dumó van, ami fehér színű. Nem hólyag, mert nem lehet összenyomni, mozgatni. Ránézésre olyan, mintha a foga próbálna ott kibújni. Nem az ínye legalján van, hanem olyan, mintha az oldalán lenne.


Nem tudom, hogy ha a hátsó foga jön az hogy nézne ki, mert első babám.


Már egy ideje megrág mindent és a kezét ki sem veszi a szájából, ujjamat is erőből rágja, hogy néha fáj is. Nyála is rendesen folyik, nyűgösködik, egyhuzamban napközben 10 percet alszik max.


Mástól lehet hasonló "dumó", vagy ez tényleg a foga lesz?



2016. júl. 29. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azóta még nem látta doki, hogy ki van emelve a kérdés???
2016. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem ezt a kérdésemet szerettem volna kiemelni.. Csak visszavonni nem lehet. Viszont, hogy legyen értelme annak, hogy előre került, leírom amit a doki mondott, hátha valakinek hasznos lesz. Fogporcnak mondta, magától el fog múlni. Az egyik válaszoló írta a foggyöngyöt, szerintem a kettő ugyanaz, mert nekünk sem mondtak rá semmi mást.
2016. aug. 6. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!