Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól lehet "lágyabb" és...

Fogzástól lehet "lágyabb" és büdösebb a babam széklete?

Figyelt kérdés
Már 3. napja ilyen neki, de nem hasmenés. Naponta 1x, csak nagyon lágy, nem folyós az állaga, és sokkal büdösebb. Lehet ez a fogától? Most bújt ki az 1. foga felül, de úgy nézem, hogy jön a másik is. Most próbáltam bevezetni a túrót, szóval nem tudom melyiktől lehet. Azt most hanyagolni fogjuk egy ideig. Ha a fogzástól lenne, az mennyi ideig tart(hat)? Köszönöm.
2017. ápr. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Amíg át nem törik. De ha egymás után jönnek a fogak, akkor nem feltétlen szűnik meg áttörés után. Nálunk felül 4 jött egymás után és majdnem 1 hónapig lazábbat kakilt.

Ilyesmit én nem is vezettem be fogzásnál pont emiatt. Eleve lazább és büdibb volt a széklete, plusz a sok fogzás miatti nyafogás mellé vegye észre az ember lánya a hasfájást..

2017. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, sajnos rossz volt az időzítés... Már nem is fogok adni neki, amíg elő nem bújik a foga. A hasa szerencsére nem fáj. A fogzást is jól viseli, egy kis nyűglődéssel.
2017. ápr. 19. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet. Sőt, be is lázasodhat.
2017. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!