Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kezdek teljesen kikészülni!...

Kezdek teljesen kikészülni! Valami ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 4 hónapos babám keményen fogzik.. 3 hónapos koráig elképesztően hasfájós volt. Nem aludtam csak napi 3-4 órát a 24 ből de túléltük a hasfájást. 3 hete elvitte testvérem pár órára magához, hogy tudjak pihenni picit, de még rosszabb lett. Az ő fia féltékeny volt a “ vendégségre “ kivette fiam szájából a cumit és végig szopogatta .. ( ezt persze utólag derült ki, 4 éves a fia tesómnak). Így elkaptunk egy csodálatos rota vírust, 2 hét kórház, széken “ alvás “ az őrület határán táncoltam. Most viszont elkezdett fogzani. Eddig az elmúlt egy hétben aludt kb éjféltől reggel 5ig, viszont amióta fogzik szintén nem alszunk.. ordít visít egész nap egész éjjel. eljutottam a fáradság arra a szintjére, hogy ma éjjel nem ks hallottam meg hogy ordít, így párom felkeltett hogy keljek fel, üvölt a gyerek. Oké. Ahányszor leteszem aludni a gyereket, gyorsan lefekszem én is aludni. De sosem tudok 5-10 percnél többet aludni mert üvölt, ordít, csámcsog a kezével.. kivagyok merülve teljesen. És tudom ez 2 éves koráig így lesz. védőnőnk is nézte, 100% hogy fogzik. Nem bírom. Nyomom magamba a 6 személyes kávét éjjel nappal.. már arra is immunis vagyok.. a koffein tablettát olvastam hogy talán attól tudok talpalni 24 órát. ( nem szoptatok mielőtt valaki kioszt, mert tejfehérje allergiás a babám ).. ki hogyan bír fentmaradni 20-21 órát naponta? Segítség!!

2019. ápr. 6. 15:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nagyon szenvedett a lányom, akkor Nurofent adtam neki éjszakára. Nyugodtan végig is aludta az éjszakát tőle! Egy-két alkalomról van szó, nyilván nem gyógyszereztem végig a gyereket a fogzás alatt, de amikor azt láttam, hogy szenved és már semmi nem segít és 10perceket aludt és már a fáradtságtól is üvöltött (meg én is kb), akkor ez volt a legjobb megoldás. Ő is tudott végre aludni, meg mi is!
2019. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

"kivette fiam szájából a cumit és végig szopogatta"

"nem fogadja el a cumit.."


Döntsd már el!

2019. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Azt kérdezted, ki hogy bír fent maradni napi 21 órát. SENKI nem bír fennmaradni napi 21+ órát. SENKI.

Normális kapcsolatban az apa is segít a gyerek ellátásában, ugyanis ez a dolga, nem csak az, hogy megcsinálja.


Úgyhogy igen, ez két éves koráig így marad, szenvedni fogsz. És ha szerencséd van, nem dőlsz ki úgy, hogy ne halld meg, ha baj van.

2019. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Remélem még azelőtt belátod, hogy a "kedves" pároddal elég nagy bajok vannak, mielőtt teljesen kicsinálod magad a nem alvással.
2019. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A hordozás nálunk is bevállt. Volt, hogy félig ülve aludtam vele éjjel a fotelban, de aludtam. Illetve tudom fura, de a nagyobbik fiam pikk-pakk elaludta porszívóhangra, fogzás időszakban is. Youtube-on vannak fehér zajok. Egy próbát megér. A kisebbiknél nem vált be eddig. 3 hónapos.
2019. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#12 képzeld el akkor még cumizott .. de amióta hazakerültünk a korházból azóta nem fogadja el..


Látom kivetted a lényeget! jelentve.

2019. ápr. 6. 20:01
 17/24 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak köszönöm szépen ! :) a hordozó kendőt kifogom próbálni, valamint ha nagyon szenvedni fog akkor a nurofent is. Csak a nurofen az gondolom mindennapi használatra nem jó :/ most alszik a drágám szerencsére pancsi után bealudt.. apa lassan hazaér arra tuti felkel.. de nembaj mert ma velem fog aludni és meglátjuk mi lesz :) mármint a picikém :) ment a zöld kéz mindenkinek!!
2019. ápr. 6. 20:48
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy farok... Ja nem ez volt a kérdés. A kérdésedre az a válasz, hogy ezt mások se tudják megoldani egyedül de nem is kell, mert a férfi besegít. Ugyanis nem egy középkori majom, és tudja, hogy ez így normális.
2019. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon ez nem tartható. Segítségre van szükséged. Senki sem tud napi 4 óra alvással normálisan lenni. Nem értem, hogy szerinted miért oké, hogy a párod akkor sem kel fel hozzá, amikor te olyan fáradt vagy, hogy az üvöltő gyerekre sem kelsz fel. Gondold át, hogy valóban a társad, vagy csak még egy gyerek, akit el kell látni. Te bírnád nézni, hogy valaki, akit szeretsz teljesen ki van készülve miközben viszonylag egyszerűen segíteni tudnál rajta?
2019. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hűha, mintha a régi magamat olvasnám. Nálunk annyi volt a különbség, hogy azért úgy fél évig felkelt hozzá egyszer-egyszer az apja is. Tényleg próbáld megbeszélni vele, hogy néha vállalja be a kelést, mert hulla vagy. Esetleg hétvégén, szanadnapon napközben egy pár órát. Vagy babysitter, ha tehetitek. Nagyszülők, sógor/nő, jó barátnőd.

A fogzásra mi is Dentinoxot használtunk, de az én kicsim nem nagyon szerette, igazából hatásosnak sem éreztem. Van, akinek a rágoka válik be, neki az csak jobban ingerelte, talán az a verzió még jobban müködött, amiben víz van és le tudod hüteni. Volt, aki azt mondta, h védőnő javasolta fém kiskanál rágcsálását, hogy könnyebben át tudjon törni a fog. Aztán, volt olyan ismerősöm is, aki a homeopátiás cuccra esküdött, neki bevált, persze lehet, hogy amúgy se élte volna meg rosszul a gyerköc. Rongyi rágcsálás.

Tudom, hogy most kilátástalannak tűnik a helyzet, de idővel jobb lesz, amúgy mi inkább az elülső fogakat éltük meg rosszabbul, az őrlőket majdhogynem észre sem vettem.

A kávé helyett inkább teázz, az folyamatosan tart szinten, inkább mint bármi bogyó, főleg ha szoptatsz, akkor nem hiszem, hogy jót tesz.

A kendő is nagyon jó, próbáld ki bátran!

Kitartás!

2019. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!