Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kezdek teljesen kikészülni!...

Kezdek teljesen kikészülni! Valami ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 4 hónapos babám keményen fogzik.. 3 hónapos koráig elképesztően hasfájós volt. Nem aludtam csak napi 3-4 órát a 24 ből de túléltük a hasfájást. 3 hete elvitte testvérem pár órára magához, hogy tudjak pihenni picit, de még rosszabb lett. Az ő fia féltékeny volt a “ vendégségre “ kivette fiam szájából a cumit és végig szopogatta .. ( ezt persze utólag derült ki, 4 éves a fia tesómnak). Így elkaptunk egy csodálatos rota vírust, 2 hét kórház, széken “ alvás “ az őrület határán táncoltam. Most viszont elkezdett fogzani. Eddig az elmúlt egy hétben aludt kb éjféltől reggel 5ig, viszont amióta fogzik szintén nem alszunk.. ordít visít egész nap egész éjjel. eljutottam a fáradság arra a szintjére, hogy ma éjjel nem ks hallottam meg hogy ordít, így párom felkeltett hogy keljek fel, üvölt a gyerek. Oké. Ahányszor leteszem aludni a gyereket, gyorsan lefekszem én is aludni. De sosem tudok 5-10 percnél többet aludni mert üvölt, ordít, csámcsog a kezével.. kivagyok merülve teljesen. És tudom ez 2 éves koráig így lesz. védőnőnk is nézte, 100% hogy fogzik. Nem bírom. Nyomom magamba a 6 személyes kávét éjjel nappal.. már arra is immunis vagyok.. a koffein tablettát olvastam hogy talán attól tudok talpalni 24 órát. ( nem szoptatok mielőtt valaki kioszt, mert tejfehérje allergiás a babám ).. ki hogyan bír fentmaradni 20-21 órát naponta? Segítség!!

2019. ápr. 6. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen megoldás van mikor a baba alszik aludj te is. Ne foglalkozz a házi munkával hidd el megvár!!! Pihenj amennyit csak tudsz!!!
2019. ápr. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Adj neki fájdalomcsillapítót. Arra való.

Napközben dentinox, estére nurofen. Ne hagyd szenvedni. Nem lesz tőle baja.

Én biztosan nem hagynám üvölteni a fájdalomtól.


A férjről inkább nem mondok véleményt... Az enyém is 12 órázik, szóval pontosan tudom ez mivel jár.

2019. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Nem olvastam végig a válaszokat, de hátha tudok segíteni.

Nekünk fogzásra éjjel csak a hajszárító zúgása vált be. Ha zúgott az ágy mellett akár 2-3 órát is aludt egyhuzamban. Ez nagy dolog volt! Mire 6 fogy kijött már én is tudtam aludni a zúgástól. Persze közben mindent kipróbáltunk ami csak létezik az országba fogzásra. Felesleges volt.

2019. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A többiek leírtak mindent.

Egyet tudok hozzá tenni, válás. Bocs, nem kérdezted ugyan, de borzasztó volt olvasni, hogy mi a férjed álláspontja. Nonsense!

Az enyém is 12órázik és velem van éjjel, ha nyűgös a gyerek, pedig én szoptatok, de azt mondja, hogy evés után ringatni és nyugtatni ő is tudja és a lánya, alap, hogy vele van, ha fájdalma van. A te férjed meg... inkább 🤐, mert szépet nem tudok írni, de készülj fel, mindenhez így fog hozzá állni...

2020. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!