Mit dolgozzak gyed mellett?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre nem szeretnék és nem is tudnék most visszamenni. 1 évesem van es még cicizik. Valami itthoni munkara gondoltam, amivel keresnek kb 80ezret havonta a gyedem mellé ( és nem kell megvennem hozzá semmilyen kezdőcsomagot 100ezerért!) Van valami tippetek? Ki hol dolgozik gyed mellett és hogy oldja meg?
2019. aug. 27. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem dolgozom semmit mellette. Max.GYED-et kapok, illetve ezért van a megtakarításunk. Tudatosan vállatunk babát, van félretett pénzünk erre a 3 évre,amíg itthon vagyok.
2019. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem se azzal van a bajom hogy nincs, csak én mégtöbbet szeretnék :D
2019. aug. 27. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso, lehet a kerdezo ezt a plusz 80at, egy jamaicai nyaralasra szeretne felretenni, azert masfel ev alatt 18x80000Ft-bol el lehet utazni szep helyekre, de lehet a szopi miatt szilikonmellekre gyujtene?! Nem irta, kozunk se sok hozza :)

Ha az idejebe meg belefer, miert ne?!

Kepzeld, en is max gyedet fogok kapni, de tuti szeretnek mellette dolgozni, napi 3orat (2.baba, tobb idom tuti nem elsz), tehat, kovetem a kerdest, bocsi Kerdezo, h nem tudtam erdemben valaszolni...

2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi második válaszoló, igaz is!

Én nem a megélhetés miatt akarok pluszot, csak igazából időm mint a tenger itthon, beleférne valami munka, kicsit én is befásultam a napi rutinba már hogy szopi, pelenkázás, játék...

Imád utazni a család, és nem szeretném állandóan a férjem pénzéből tenni ezt, jó lenne egyszer ha én lephetném meg őt egy wellness-hétvégével :) Vagy példaul imadok vásárolni is, de nem csak magamnak hanem mindenkinek, főleg a gyereknek. És jó lenne ha nem kéne mindig az árakkal foglalkoznom, hanem picit elengedhetném a gyeplőt. Utálok pénzt kérni a férjemtől, szeretnék picit önállóbb lenni, de a gyed, s majd aztán a gyes nemsokmindenre elég...

2019. aug. 27. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is max gyedet kapok 156 ezer (januártól elvileg 169 ezer) meg a 12000 családi meg a céges jutalmakat is megkapom, de 300 ezret kerestem anno, szóval azért ez a max gyed is kiesés ahhoz képest, én meg szeretek költekezni na. A babára is, a házra is, magamra is. Utazni is. És persze így is megvagyunk jól a férjem is keres 300 körül, de azért akkor is 150 mínusz a régebbihez képest a kiadás meg nőtt. Szóval én is szeretnék valamit dolgozni.

Szóval kedves 1es gratulálunk neked, nagyon ügyes vagy, ja nem.

Szerintem itthoni munka nincs, főleg nem ennyiért sajna.

Én olyar keresnék ahova hétvégére mehetnék néha beugrósnak pl.

Olyan nem jöhet szóba?

2019. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a férjem rengeteget dolgozik, hétvégén is, nagyszülők pedig nincsenek. Senkire se tudnám bízni a gyereket, a másik meg az, hogy a férjem nem is engedné hogy dolgozzak 😅
2019. aug. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!