Meg illethet valamilyen jogosultság terhesség esetén ha munkanélkülin vagyok?

Figyelt kérdés

2014 augusztus ota volt folyamatos munka viszonyom , egészen 09.13.-ig,

Ebben bele értem azt is hogy voltam gyesen a fiammal de a munka viszonyom nem szakadt meg.

Sajnos ott kellett hagynom az ovodba miatt, más állást kell keresnem.

Bejelentkeztem a munkaügyön állás keresöként, szoval 90 napig kapom a munka nélküli segélyt, vagy nem is tudom minek nevezeik.


Az lenne a kérdésem ha esetleg ebbben a 3 honapban terherbe esnék , semmilyen jogosultság nem illett meg? Gondolok itt gyes és társaira.



2019. szept. 16. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

De miért próbálkoztok amikor nincs munkahelyed? Előbb keress valamit és dolgozz 1 évet. Munkanélkülin milyen juttatást vársz? Az munka után jár...

Elég felelőtlenek vagytok.

2019. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem értem hogyha egy kérdest normálisan felteszek miért igy kell rá valaszolni?

Gratulalok 👏

2019. szept. 17. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem érted, mert ostoba vagy. Én meg neked gratulálok hogy ilyen "alapokra" tervezel gyereket.
2019. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Erre inkabb nem válaszolnék. 😂

Mondhatnám ki az ostoba , meg sértettelek én téged valamivel hogy te le ostobázz?

Amugy meg hol olvastad hogy én ilyen alapokra tervezem a gyereket?

Értelem szerűen mivel nem tudtam hogy ez igy fog alakulni hogy ott kell hagynom az állásom , nem is védekeztünk.

Ostabaságomba csak lesz annyi eszem hogy ezentul fogok.

De ha még is ugy adodna hogy terhes lennék ... ezért tettém fel ezt a kérdést, Te ostoba 😉

2019. szept. 18. 16:58
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért vagy ostoba, mert nem érted a válaszokat. Én nem tartom magam annak, mert akár egyedül is el tudom tartani a gyerekem ha egyszer netalán rászorulok és nem reszketek a jogosultságok meg segélyek után mert dolgozom és nem a semmire tervezek...
2019. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ha segélyekből tartanám el a gyerekemet , akkor az elsönél se dolgoztam volna.

Hanem fel csináltattam volna magamat és majd lesz valami.

Csak tudod az élet néha furcsa helyzeteket produkál.

2019. szept. 19. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!