Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mondjátok neg hogyan tartsátok...

Mondjátok neg hogyan tartsátok el a kisgyereket kb: 120000 ft gyedből?

Figyelt kérdés
Én szo szerint kivagyok borulva mert sosem elég joformán 1,5 hétig elég
2019. szept. 26. 21:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miről beszélni, így van! Haladjál tovább, én leírtam kétszer, te meg értetlenkedsz!

Van, aki 120.000ft-ért reggel felkel, felöltözik bebumlizik a munkahelyére, ott ledolgozza az x óráját olyan körülmények között, amilyen, majd hazamegy. Ezt kell beosztania, mert nem lesz több 2 év leteltével, mint a kérdezőnek, aki ha visszamegy, többet fog kapni. És persze bármikor elveszítheti az állását.


Nos a kérdező ugyanezért az összegért, amit fixen megkap, a gyereke 2 éves koráig felkel és körbeugrálja a saját gyerekét...2 évig fixen kapja ezt az összeget, ha többet szeretne mehet dolgozni a gyereke 6 hónapos korától!


Áhh,de hagyjuk, te úgysem érted!

2019. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!