Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz az olyan anyáról...

Mit gondolsz az olyan anyáról aki nem viszi ki pisilni a kisgyerekét a vonaton, mert hogy "most pisilt az állomáson"?

Figyelt kérdés
A kisfiú szólt az anyukájának, hogy pisilnie kell és menjenek el pisilni, de az anyuka közölte vele, hogy biztos kamuzik, mert most pisilt az állomáson. Szerintetek nem felelőtlen az ilyen szülő? Látszik a kisfiún, hogy nagyon kell neki

2019. ápr. 12. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ő ismeri a gyerekét, nem te. Ha nincs igaza is az ő gondja lesz, mert neki kell majd átöltöztetni a gyereket és kimosni a pisiset
2019. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az én lányom is el tudja játszani 2 órás út alatt háromszor, és olyan szenvedő képet vág hozzá, hogy megkaphatná az Oscart.Persze ha elviszem háromszor, jó ha egyszer pisil. Azt gondolom mint az első. Ő jobban ismeri a gyerekét.
2019. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Kiindulva a lányoból,a fiú se szeret egy helyben ülni, és csak azért kezdte a "pisilni kell" szöveget, h sétálgathasson, nézeődhessen.

Egyébként pedig nem hiszem h olyan nyomot hagyna bennem a dolog, h ezen kattogjak később. Eszembe se jutna

2019. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

Erről egy sztori jut eszembe a Zabhegyezőből. A főszereplővel egy teremben ült a moziban egy anyuka a fiával. A film valami hatásvadász sz@r volt, de a nő úgy zokogott rajta, mintha a legelkeserítőbb dolog lenne, amit valaha látott. A fia megszólalt mellette, hogy ki kell mennie wc-re, mire az anyja letorkolta, hogy fogja be, mert ő most a filmet nézi, és tovább bőgött a középszerű filmen.


Mindenki szűrje le ebből magának a tanulságot. Számomra az volt, hogy egyes szülőknek fontos a látszólagos lelkiismeretesség képét megtartani a gagyi filmen való túljátszott zokogással, miközben tojik a saját gyereke fejére.

2019. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, az en fiam is ilyen. Itthon indulas elott pisil, kb 10 p3rc, mig aterunk valahova es mar pisilnie kell. Vagy 5 perc a boltig de mar pisilnie kell. Igazabol ilyenkor nem kell neki, csak kivancsi. Az en fiam is kkb 5bol 1x pisil tenylegesen, a tobbi csak unalom. Persze mindezt oscar dijas alakitassal adja elo, mint aki majd becsurrant.
2019. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom nincs gyereked 🙂
2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Nevetséges, az anya tudja jobban. Lehet csak azért mondta, mert nem volt idő rá.


Én is szerettem ezt a részt a Zabhegyezőben, amíg anya nem lettem..


Egy gyerek egész nap vinnyog, mennyi mindenre szüksége van, akkor is, ha nincs neki. Utálják, ha az anyjuk épp nem rájuk figyel 10 percre, bármit mondanak/csinálnak, csak megkapják a figyelmet. Én is hagytam már figyelmen kívül a gyerekem nem helytállónak ítélt igényeit magam miatt, mert most épp én vagyok az első, én is fontos vagyok.


2percenként képes mondani, hogy szomjas, vagy most épp elsütött 2 nézzél engem és egy fáj a lábamat, meg elkezdett panaszkodni a macskára.


Amúgy felnőtt fejjel Holden tiszta idiótaságokat gondolt..

2019. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom nincs gyereked. Nem baj, majd ha lesz és ebben a szituációban leszel , akkor gyere ide vissza és majd írod , hogy mekkorát tévedtél.
2019. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
A lányom 20 percenként elmondja hogy "nagyon éhes a Lili". Ő a Lili. Csak mert nassolni akar, vagy mert egy órával korábban 2 falatot evett az ebédből, és megint óhajt 2 falatot enni. De ha egy hozzád hasonló hallja hogy ezt mondja, biztos azt hiszi éheztetem..
2019. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

"Amúgy felnőtt fejjel Holden tiszta idiótaságokat gondolt.."


Tényleg sok hülyeséget mondott, de ebben például igaza volt. Nagyon sok szülőnek csak a látszat fontos, más nem számít...


Az meg, hogy nincs gyerekem, és majd megértem, ha lesz... Hát, engem példának okáért a

szüleim többször is ocsmány módon cserbenhagytak kiskoromban, és a nálamnál sokkal rosszabb természetű öcsémmel kivételeztek, pusztán azért mert ő volt a fiúgyerek. Majd ha nekem lesz 2 gyerekem, én is ezt fogom tenni, mert biztos igaza volt a szüleimnek, hisz nekik volt már gyerekük, nekem meg nem? Ebben az esetben én max. 1 gyereket szülök majd, nem én fogom még egy ember lelki épségét tönkretenni.

2019. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!