Mennyire korrekt?

Figyelt kérdés
fél éve vettek fel egy falusi kisboltba dolgozni ,nagyon szeretek oda járni de egyedül kevés voltam, igy 3 hónapja felvett a főnök még egy alkalmazottat. Én úgy voltam vele, hogy szeretnénk majd babát de ha letelik a fél év nekiállunk próbálkozni, ugysem biztos egyszerre sikerül. Erre a csaj bejött tegnap hogy pozitivat tesztelt. Ez azért a munkáltato felé sem korrekt nem? Felvette határozatlan munkaviszonnyal és egyből elmegy szülni.
2019. nov. 6. 06:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Fél év a tervezett idő amikor nekiállnánk próbálkozni. Nem mindenkinek sikerül az első hónapban, tehát azért a kettő nem ugyan olyan. De gondoljátok továbbra is azt hogy a féltékenység.


Mennyire jo ,hogy itt ennyien azt gondolják hogy egy kérdés csak a rosszról szólhat...

2019. nov. 12. 06:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Rosszról szól, hiszen épp kibeszélsz, szidsz másokat idegeneknek. A kolléganődet.
2019. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor beszélném ki ha elmondanám mindennek és csak a rosszat... Nem szidtam egy szóval sem. A kibeszélés nálam az ha egy konkrét embert, olyanokkal beszélek ki aki(k) ismerik. Máskor mindenki annyira okos válaszokat ad mostmeg egyből a féltékenység... Akkor ennyi erővel itt meg mindenki féltékeny rá, mert terhes, rám meg azért mert előbb tervezem.. azért vagytok rosszindulatuak..🙋😉
2019. nov. 15. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!