Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi pénz jár ha jelenleg...

Mennyi pénz jár ha jelenleg Gyeten vagyok, es jönne a 4. baba?

Figyelt kérdés

Munkahelyemről kiléptem vagyis nincs munkaviszonyom!

Köszönöm szépen


2019. dec. 30. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Gyes
2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
A kicsire gyes járna, a gyetet viszont le kell mondani, mert a kettő együtt nem járhat. Valamint 4 gyerekre családi pótlék. Ha az apa dolgozik és van elég magas jövedelme, akkor érvényesítheti a 4x33 ezer forint adókedvezményt, de ehhez már kimagasló fizetés kell. Valamint ha vsn munkaviszonya, ő a kicsi 6 hónapos korában igényelheti a gyedet. Akkor a gyest le kell mondani.
2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Régen pedig volt egy ideig kaptam együtt a kettőt !

Gyesen voltam és a gyedet is kaptam és hozzá teszem jogosan!!

2019. dec. 30. 19:57
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Gyes és Gyed járhat együtt, de te Gyetet írtál
2019. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen mivel 5 éves

és a legkiesebbem, nem irtam rosszat!

De akkor nem értem hogy a gyed ami magas összeg az jár együtt gyessel akkor a gyet és a gyes miért ne járhatna együtt ugyan az az összeg

2019. dec. 30. 20:08
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Persze. Dolgozni egy percet se, de az állam fizessen neked nyakra főre.
2019. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves bunkó utolsó!

Kikérem magamnak ezt a hangot,tisztességes Magyar ember vagyok ,van 7 év munkaviszonyom nem ci.....vagyok ,3 gyermeket szültem Magyarorszagnak és tisztességes munkahelye van a paromnak is én meg ápolónő vagyok mellesleg ,most is mikor a gyermekeim iskolában oviban vannak dolgozom takarítok,és ápolgatok is!

Tehát fogd vissza magad de nagyon gyorsan!

És úgy döntöttünk hogy vállalunk még egy babát!

Illetve látom rosszul irtam jelenleg nincs munkahelyem mivel gyermeket nevelek hiszen azért kapom azt a nagy összeget gyetet

2019. dec. 30. 21:15
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Mi az a gyet???
2019. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Gyermek nevelési támogatás !

Főállású anyaságinak is nevezik

2019. dec. 30. 21:16
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
A gyes és a gyet is segélynek minősül, ezért nem kapható egyszerre, mert egy időben egy ember csak egy féle segélyt vehet igénybe. A gyed viszont a fizetés helyett jár, és nem segély címszóval kapjuk.1
2019. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!