Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akkor is visszamennél 2 év...

Akkor is visszamennél 2 év után dolgozni, ha 3 évig járna a gyed?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdésem, akik bölcsibe adták, vagy tervezik bölcsibe adni a gyereket.
2020. szept. 24. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Derjaderja, szerintem troll, nem is reagáltam rá ezért. Vannak akik elszarták az életüket és ezt a frusztrációt próbálják másokra ráverni.
2020. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A lányom kicsivel több, mint 1 éves lesz, amikor visszamegyek dolgozni. Nem feltétlen a pénz miatt, férjem jól keres és félretett pénzünk is van, de minden plusz jól jön meg én már ágyon érzem magamon, szükségem van más felnőtt emberek társaságára, felnőtt társalgásra, na meg nem utolsó sorban imádom a munkám. Nekünk így felel meg.
2020. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Bár van félretett pénzünk, nem akartam felélni csak azért, mert már nem jár gyed. Lányom bölcsis lett én meg dolgozni mentem. Ha 3 évig járna a gyed, szerintem maradtam volna.
2020. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10 Van olyan, hogy olyan embert szeretsz, akivel nem tud menni - mindegy milyen jó szervező vagy. Ráadásul mindig biztosra mentem - szóval lehet, hogy ment volna - de a "lehet" nekem nem elég.
2020. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!