Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szülés után hány évvel tudnák...

Szülés után hány évvel tudnák vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Gondolom a GYED,GYES,CSED-et még kivárom és akkor a 3.év től vissza vennének?Ki hogy csinálja?

2020. okt. 20. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyed lejárta után (kb 2 év) visszamegyek mert a gyes lótúró.
2020. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is a csed van, ami alatt nem dolgozhatsz és tartama 168 nap. Aztán jön a gyed a gyereked 2 éves koráig jár. Gyed extrával már visszamehetsz dolgozni. Aztán jön a gyes, ami olyan 30 ezer Ft körül van (lehet, hogy nem pontos az összeg, de nagyon kevés) és a gyerek 3 éves koráig jár. Én nemsokára szülök majd és még nem döntöttem el, hogy gyed extrával vagy gyed lejárta után megyek e vissza. De a gyest nem fogom igénybe venni.
2020. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Gyes az 25650 és attól még kaphatod hogy dolgozol.


Ha 3 éven belül jön a tesó akkor újra jár a csed, gyed! Nekünk már a 3. picur is megszületett így sorban egymás után. ☺️

2020. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiam 1,5 éves korában elkezdtem otthonról bedolgozni a munkahelyemre 4 órában, így a GYED végéig gyedet és munkabért is kaptam együtt.

2 évesen került bölcsődébe, ekkor 8 órába visszamentem dolgozni irodába. A GYESből nem tudtunk volna megélni.

2020. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

2 év után jellemzően mindenki visszakényszerül, mert a GYES semmire nem elég.

Más kérdés, hogy kinek sikerül visszatérnie és kinek nem a gyakorlatban. Azért általában szerencsére visszaveszik a kismamákat.

2020. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Mi 3 gyerekben gondolkodunk.

Terv:

Nem megyek vissza köztük dolgozni..

A 3. Gyerek 2 èves koràban megyek vissza.

Nincs értelme, de félek, hogy ennyi időt nem a nagybrtűs munkával töltsek.


Most 2. Gyerek 6 hónapos.

Gondolkodom rajta, hogy 1 èves korában elmegyek dolgozni.

Akkor a 3. Baba csúszik, vagy nem is lesz.


Nem tudom. Jó lenen egy kis felnőtt élet is, annak ellenére, hohy imádom a gyerekeimet

2020. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éves volt amikor ment a bölcsibe én meg vissza 8 órába dolgozni. A gyes semmire se elég.
2020. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Négy éves korában megyek vissza. Tanultam az első gyereknél. Három eves volt amikor vissza mentem dolgozni. 2 hétig voltam otthon két hetet mentem dolgozni. Marha csúnyán néztek rám a munkahelyen. Nem tudtam mit csinálni. Amikor szóltak, hogy mért nem az apuka marad otthon közöltem velül, hogy azért mert apuka 4x többet keres, mint amennyit itt fizetnek nekem. Onnantól nem piszkáltak ezzel. Én megvárom, hogy megedződjőn az immunja valamennyire. Még csal 6 hetees szóval van időm.
2020. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagy 2,5 éves korában született a kicsi. Amikor ő 3 éves lett, kivettem az összes szabadságomat ami összegyűlt és utána mentem vissza dolgozni.
2020. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!