Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha letelik a próbaidő, megille...

Ha letelik a próbaidő, megillet a felmondási védelem ugye?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja dolgozom egy új helyen. Régóta próbálkoztunk a babával, lombikra mentünk volna, már majdnem be is jelentkeztünk.

De spontán terhes lettem.

Azon gondolkodom, hogy januárig nem mondom el, nehogy kirúgjanak. Természetesen 8. hónapig végig dolgoznék, nem mennék táppénzre.

Januárban ha bejelentem, megillet a felmondási védelem?



2020. okt. 30. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor inkább vállalnám hogy kirúgjanak és éhenhaljunk a gyerekkel?

Ez biztosan nagyszerű megoldás lenne 😊

2020. okt. 31. 06:42
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Utána meg az lenne,hogy minek szultel gyereket,ha nincs munkád?!

Bírom az ilyen mentalitással rendelkező 9-es valaszolokat.

Ugyanakkor,ha a kutyája megfazik nem jön egy hétig dolgozni...

2020. okt. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Pontosan így gondolom kedves utolsó 😊

Ráadásul én nem szeretnék táppénzre menni, semmi bajom (lekopogom), előző lányommal is végig dolgoztam (előző helyen) de az már nagyon régen volt.

2020. okt. 31. 07:12
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, vedett leszel. Arra is legyen majd terv, ha az átvert munkáltató majd a gyes leteltével nem vesz vissza. Mert ez kimondottan esélyes ilyen esetekben.
2020. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

14, erre akkor is számítani lehet, ha nem veri át, így elég gyenge érv.

Nekem sincs pl: hova visszamennem, hiába dolgoztam be előzetesen alaposan magam.

Hosszú éveket voltam kiváló munkaválló, csoportvezetői posztból mentem szülni. Amikor eljöttem sajnálták, vártak vissza... aztán fél évvel. később elmozdították a főnököm, átszervezték a csoportot, nincs hova visszamenni, hiába van meg papíron az állásom.

2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!